Nie ma wątpliwości co do tego, że Robert Lewandowski należy do grona najbardziej utalentowanych piłkarzy. Szczególnie cieszą się z tego fani Bayernu Monachium, w którego barwach Lewandowski dokonuje kolejnych cudów na boisku. Po jego ostatnim występie w meczu Bayernu z Augsburgiem niemieckie media nadały mu nawet nowy pseudonim.

Niemcy są oczarowani kolejnymi występami Lewandowskiego. W sobotnim meczu Bayernu z Augsburgiem Polak nie zawiódł – znów zaliczył niesamowity występ. Dzięki temu jego klub wygrał aż 6:0.

Polak popisał się świetną grą, zdobywając aż trzy gole, czyli hat-tricka. Niemcy są jednak bardziej zachwyceni kapitalną asystą Polaka pod bramką Augsburga, gdzie piętką wystawił piłkę innemu piłkarzowi Bayernu – Thiago Alcantarze – dzięki czemu Bayern zdobył następnego gola.

Niemieckie media już nadały Lewemu nowy pseudonim – „Drehwandowski”, co jest zestawieniem nazwiska Polaka ze słowem „dreh”. To znaczy po niemiecku tyle samo, co „trik”. Nie pozostawia wątpliwości, że kapitan polskiej reprezentacji faktycznie czaruje na boisku i zdobywa coraz większą miłość ze strony niemieckich fanów.

...

Zobacz również

źródło: bild.de
źródło: bild.de