Polka mieszkająca w Niemczech, Ewa Müller, została zatrzymana przez niemieckich funkcjonariuszy. Wszystko za sprawą podejrzeń, jakoby Müller miała zmuszać do prostytuowania się swoje fanki. Polka jest znaną w Niemczech raperką, która występuje pod pseudonimem Schwesta Ewa.

Niemiecka policja zatrzymała raperkę w związku z podejrzeniami jakie na niej ciążą. Chodzi o handel ludźmi, pobicie, oszustwa podatkowe oraz zmuszanie do prostytucji pięć dziewcząt w wieku od 17 do 19 lat, które miały zostać też uzależnione od Polki finansowo.

Ewa Müller pochodzi z Koszalina, a do Niemiec przeprowadziła się pod koniec lat 80. razem z braćmi i matką. Ojciec Müller został w Polsce, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności. Rodzina zamieszkała w Kilonii, choć z początku w planach była emigracja do USA. W końcu matka rodziny wyszła za mąż, a jej córka przyjęła nazwisko po ojczymie.

Młoda Müller musiała dorabiać w lokalnej knajpie jako kelnerka z powodu biedy, w jakiej żyła jej rodzina. Dziewczyna w wieku 19-lat postanowiła przenieść się do Frankfurtu nad Menem, gdzie przez kolejne lata pracowała jako prostytutka. Sytuacja zmieniła się, kiedy Müller poznała rapera, który skontaktował ją z wytwórnią muzyczną.

Swoją pierwszą płytę, już jako Schwesta Ewa, wydała w 2012 roku. Jednak dopiero jej drugi krążek o nazwie „Kurwa”, wydany w 2015 roku, dał jej rozgłos w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


pt

...

Zobacz również