27-letni imigrant przebywający w jednym z ośrodków w Niemczech zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Policja podczas aresztowania gwałciciela zastrzeliła ojca dziewczynki. 

W nocy z wtorku na środę na terenie ośrodka dla uchodźców doszło do tragicznych wydarzeń.

Najpierw przebywający w nim 27-letni imigrant zgwałcił 8-letnią dziewczynkę, po tym jak zaciągnął ją wieczorem do pobliskiego parku. Potem policja zastrzeliła jej zrozpaczonego ojca.

Gdy policja przybyła na teren ośrodka w celu zatrzymania gwałciciela, w okolicy pojawił się ojciec zgwałconej dziewczynki. Mężczyzna – jak przekonują niemieckie media – chciał zemścić się na 27-latku. Gdy policja zakuwała przestępcę w kajdanki, ojciec ruszył w jego stronę krzycząc, że „nie przeżyje” spotkania z nim i ugodził go nożem.

Niemiecka policja niewiele się zastanawiając, otworzyła w kierunku załamanego ojca zgwałconej dziewczynki ogień. Postrzelony mężczyzna został szybko przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia.

W sprawie zastrzelenia ojca zgwałconej 8-latki zostało wszczęte śledztwo, które sprawdzi czy użycie broni było potrzebne.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: tvp info

Zobacz również