Ta niedziela zostanie zapamiętana jako wyjątkowo burzliwa. Nie brak makabrycznych doniesień z całej Europy. Miejsce miały trzy ataki, które zmroziły krew w żyłach Europejczyków i po raz kolejny zapoczątkowały dyskusję o poziomie bezpieczeństwa na Starym Kontynencie.

O tym, co wydarzyło się we Francji, zdążyliśmy już donieść. Atak kwasem na młode kobiety całkowicie zniszczył wakacje czterech przyjaciółek ze Stanów Zjednoczonych. Kobiety zaatakowała 41-letnia furiatka na stacji kolejowej Saint-Charles w Marsylii. Atak nie miał znamion terroryzmu, a napastniczka jest po prostu chora psychicznie. Dwie kobiety trafiły z poparzeniami twarzy do szpitala, a kolejne dwie są pod opieką psychologów.

Makabryczne wieści płyną także z Niemiec. Jak donoszą tamtejsze media, do tragedii doszło na festiwalu chrześcijańskim w Hirschaid w Bawarii. Gang imigrantów z pobliskiego ośrodka dla uchodźców napadł na 3 dziewczęta w wieku 13-17 lat i próbował je zgwałcić. W obronie dziewcząt stanęli jednak mężczyźni biorący udział w festiwalu. Udało się zapobiec gwałtom, ale po bójce kilka osób zostało rannych.

Z kolei wielka panika przykryła podlondyńskie miasto Sunbury-on-Thames. W mieście tym mieszkał 18-letni zamachowiec, którego atak w londyńskim metrze doprowadził do zranienia 22 osób. Mężczyzna mieszkał w domu małżeństwa, które od lat prowadzi rodzinny dom dziecka. Podał się za uchodźcę i otrzymał pomoc. W zamian za to wykorzystał ich dom jako swoją kryjówkę – pod podłogą domu znaleziono broń, a w ogródku materiały wybuchowe. Cała okolica została ewakuowana w panice przed wybuchem.

źródło: nczas.pl

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

...

Zobacz również