Premiera "Niedobranych" w kinach. Gdzie obejrzeć film online?

Premiera "Niedobranych" w kinach. Gdzie obejrzeć film online? Źródło: Facebook/Long Shot

Niedobrani, czyli amerykańska komedia romantyczna z typowym dla siebie poczuciem humoru, już dostępna jest w polskich kinach. Chcesz obejrzeć niebanalny duet Charlize Theron i Setha Rogena? Zdradzamy, czy można obejrzeć już ten film online.

Niedobrani - komedia romantyczna z wielką polityką w tle

Niedobrani to komedia romantyczna, jednak oparta na innych filarach niż zwyczajne, ckliwe filmy tego typu. Historia opowiada o losach dystyngowanej pani sekretarz stanu Charlotte Field, która ma zamiar kandydować na stanowisko Prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz zabawnego i trochę głupkowatego Freda Flarsky'ego (Seth Rogen), który jest dziennikarzem w tygodniku Alt.

Odpowiada on za najbardziej kontrowersyjne i przyciągające czytelnika teksty. Film rozpoczyna się, gdy Fred próbuje przeniknąć do grupy White Power. Dla dobrego researchu i artykułu jest gotów nawet zrobić sobie tatuaż ze swastyką. Gdy odkrywa, że jego teksty kupił konserwatywny potentat medialny (Andy Serkis) Fred pakuje torby i zostawia pracę. Aby ukoić smutek Freda, jego kumpel Lance (O'Shea Jackson Jr.) zabiera go na zbiórkę pieniędzy, gdzie bohater spotyka się ze swoją dawną nianią, czyli Charlotte Field.

Co ciekawe, film ten komentuje (pośrednio, ale zawsze) stan Ameryki od czasu wyboru Trumpa. Ostatnio jest to dosyć popularny trend w amerykańskiej kinematografii, przykładem mogą być filmy takie jak "To my!" Jordana Peelego czy "The Beach Bum" Harmony'ego Korine'a. Aluzje do wyborów w 2016 roku są w "Niedobranych" dosyć oczywiste.

Na sukces filmu składa się nie tylko gorący temat sytuacji politycznej, ale przede wszystkim genialny duet uwielbianych na całym świecie aktorów: Charlize Theron i Setha Rogena, który nie pozwala widzowi się nudzić. Ostry i bezpośredni język, mocne żarty, wulgarne dialogi i zaskakujące sytuacje tej produkcji przyciągają do kin coraz więcej widzów. Recenzenci, krytycy filmowi i sami widzowie zgadzają się, że dawno już nie było tak dobrej komedii.

Niedobrani: zwiastun. Co zdradza trailer filmu?

"Niedobrani" to film, który bez żadnych hamulców ośmiesza mnóstwo tanich stereotypów, dlatego też nie zabraknie w nim dosyć mocnego humoru. Sam trailer "Niedobranych" już bawi! Widzowie więc od początku wiedzieli na co się piszą idąc do kina - na dawkę genialnych żartów! Zobacz zwiastun.

 

Niedobrani film 2019 online

Opowieść o nietypowej parze, która sama jest zdziwiona, jak dobrze się czuje w swoim towarzystwie, w polskich kinach można obejrzeć już od 10 maja 2019. Światowa premiera miała miejsce miesiąc wcześniej, czyli 9 marca 2019 roku. Na razie nie można znaleźć filmu online, w swojej ofercie nie ma go ani HBO, ani Netflix. Warto więc poczekać lub wybrać się do kina!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Premiery filmowe 2019. Jakie nowości kinowe pojawią się w kinach?
  2. Brightburn: Syn ciemności - premiera 2019
  3. Wiedźmin - Netflix. Obsada, premiera serialu
  4. Wielkie kłamstewka - sezon 2. Kiedy będzie? Obsada serialu
  5. Opowieści podręcznej - sezon 3. Kiedy? Zwiastun porusza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News