Wojciech Cejrowski słynie z kontrowersyjnych opinii. Niejednokrotnie już prezentował poglądy skrajnie prawicowe, a także radykalnie religijne. Także tym razem dał się poznać z tej strony. Jego gest wobec feministek na długo zostanie zapamiętany.

Wojciech Cejrowski pojawił się w Gdańsku na manifestacji organizacji pro-life. Demonstranci manifestowali przeciwko organizatorom zbiórki podpisów pod projektem ustawy „Ratujmy kobiety”. Projekt obywatelski zakłada dopuszczalność aborcji do 12 tygodnia ciąży bez żadnych ograniczeń.

Działacze Fundacji Pro-prawo do życia rozłożyli w pobliżu zbiórki plakaty i bilbordy ze zdjęciami abortowanych płodów. Przekonywali także gdańszczan, by nie podpisywali się pod projektem ustawy. Do manifestacji dołączył podróżnik, który w pobliżu miał spotkanie ze swoimi fanami.

Wojciech Cejrowski niejednokrotnie negatywnie wypowiadał się o aborcji. Często podkreśla, że życie powinno być chronione od poczęcia do naturalnej śmierci. Bierze też czasami udział w „Marszach dla Życia i Rodziny”.

Aborcja jest bestialstwem, a każde zamordowane w ten sposób dziecko obciąża sumienia – twierdzi Cejrowski.

Tym razem postanowił zawalczyć z organizatorami zbiórki podpisów. Zrobił to oczywiście w typowy sobie, kontrowersyjny sposób. Na stronie internetowej komitetu „Stop Aborcji” czytamy, że w trakcie manifestacji podróżnik posypał feministki „solą egzorcyzmowaną”.

Źródło: msn.com

...

Zobacz również

Zobacz również