Gwiazdy showbiznesu słyną z kaprysów i wyszukanych wymagań, które stawiają organizatorom ich występów na całym świecie. Im większe możliwości w danym miejscu tym większe wymagania. Trudno się dziwić. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Nikogo nie dziwią już takie zachcianki, jak alkohol, samolot, kierowca, czy narkotyki. Są jednak rzeczy, które wywołują kontrowersje niezależnie od obycia z tematem. Szczególnie w dzisiejszej rzeczywistości politycznej.

Co najbardziej może zainteresować dzisiejszych komentatorów jest zapis z wymagań brytyjskiej wokalistki znanej z pseudonimu M.I.A. Artystka podczas swojej trasy koncertowej zapragnęła, aby na scenie w każdej lokacji towarzyszyły jej tancerki przebrane w burki – kobiecy ubiór zakrywający całe ciało włącznie z twarzą, tak znany z Arabii Saudyjskiej.

Środowiska sprzeciwiające się szeroko pojętej islamizacji podniosły krzyk na wieść o decyzji gwiazdy. Szybko jednak rozwiały się ich podejrzenia o forsowanie religii muzułmańskiej w sztuce.

Wbrew pozorom nie ma to żadnego związku z przekonaniami piosenkarki, swoimi występami lubi po prostu wzbudzać kontrowersje. Jest pochodzenia Tamilskiego i pije alkohol(butelka absyntu też zawiera się w liście rzeczy, jakich oczekuje na backstage’u).

źródło: msn.pl

ŹRÓDŁOmsn

Redaktor i krytyk życia politycznego.