Była żoną największego muzyka współczesności. Nie żyje

Była żoną największego muzyka współczesności. Nie żyje

Wszyscy, którzy go znali nie mieli wątpliwości, że jest największym muzykiem czasów współczesnych. Jego fanów bardzo zasmuciła ta wiadomość i nie ma się czemu dziwić - nie żyje jego żona.

Nancy Sinatra dołączyła już do swojego byłego męża, Franka, który uznawany jest za największego muzyka czasów współczesnych. Co prawda para rozwiodła się, ale utrzymywała ze sobą kontakty dla dobra ich wspólnych dzieci. Bardzo wspierała męża w początkach jego kariery.

Nie żyje Nancy Sinatra

Nancy zmarła w wieku 101 lat. "Była błogosławieństwem i światłem mego życia" - napisała córka jej i Franka Sinatry. Nie poinformowała, jednak gdzie i w jakich okolicznościach zmarła jej matka. To właśnie zmarła Nancy Sinatra zasugerowała swojemu mężowi charakterystycznie wiązanej muszki, która stała się z czasem znakiem rozpoznawczym piosenkarza. Para spotkała i zakochała się, kiedy oboje byli jeszcze nastolatkami. Na początku małżeństwa Sinatrowie mieszkali w skromnym mieszkaniu w Jersey City. Kiedy Frank zrobił zawrotną karierę - przenieśli się do Los Angeles. Ich małżeństwo zakończyło się, gdy Sinatra wdał się w romans z Avą Gardner, która została jego drugą żoną. Nancy, która sama zdecydowała się odejść od męża, zajęła się wychowaniem ich trójki dzieci. - Nie ma goryczy, lecz wielki szacunek i sympatia między Sinatrą i jego pierwszą żoną. Od zawsze był mile widziany w jej domu, a nawet był znany z przychodzenia o dziwnych porach, rozpalania ognia w kominku, leżenia na kanapie i zasypiania na niej - pisał o byłych małżonkach dziennikarz Gay Talese w 1966 roku. Nancy nigdy ponownie nie wyszła za mąż. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS roztrwoni FORTUNĘ. Na co? Na własnych polityków
  2. „PiS zabił Leppera!” Makabryczne ustalenia przyjaciela polityka
  3. Jest nowe prawo. Widzowie Polsatu i TVN zrozpaczeni, tego nie będzie się dało oglądać
  4. Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret
  5. Tym razem jej nie darują. Polacy wściekli na słowa Pawłowicz
Źródło: rmf24.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News