Słynny muzyk podzielił się z fanami łamiącymi serce wieściami. Nie żyje jego ukochana żona, która przegrała walkę z rakiem piersi. Artysta sam musi więc podjąć się zadania wychowania 2-letniego synka.

Evidence jest popularnym na całym świecie amerykańskim raperem. To najgorszy czas w jego życiu. Muzyk jest załamany stratą najbliższej jego sercu osoby.

Partnerka Michaela Perretty, znanego fanom pod pseudonimem Evidence, odeszła z powodu nawrotu nowotworu. Chorobę po raz pierwszy zdiagnozowano u niej tuż po narodzinach syna.

Dramat w życiu rapera Evidence

Kiedy Wendy karmiła dziecko piersią, wyczuła u siebie guza. To właśnie wtedy rozpoczął się rodzinny dramat Perretty.

Pomimo młodego wieku kobiecie nie udało się wygrać z chorobą. Jej śmierć wstrząsnęła Evidencem, który pożegnał ją w niezwykle emocjonalnym poście na Instagramie. Zwrócił się w nim do syna, którym musi się obecnie samotnie zaopiekować.

Wzruszające wyznanie

– Nawet wtedy, gdy twoja mama nie czuła się najlepiej, wciąż zabierała cię na każdy mój występ. Oboje siedzieliście tuż przy scenie. Niecierpliwiłeś się, a ona pozwalała ci biegać po scenie razem ze mną. Modlę się o to, abyś, gdy będziesz starszy, pamiętał to wszystko – napisał raper.

Do rodziny muzyka spływają obecnie wyrazy współczucia i wsparcia z całego świata. My także dołączamy się do szczerych kondolencji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rutkowski uratuje Alfiego Evansa? Będzie szturm na szpital
  2. Polka przeszła na Islam i poślubiła muzułmanina. Teraz opowiada o swoim życiu
  3. Babcia Józia z „Plebanii” szczerze o śmierci. Fani są przerażeni

Czy jesteś fanem rapera Evidence?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]

Zobacz również