Hollywoodzki aktor nie żyje. Został postrzelony

Hollywoodzki aktor nie żyje. Został postrzelony Źródło: Pikio.pl

Nie żyje znany i lubiany aktor. Okoliczności jego śmierci przyprawiają o gęsią skórkę, ponieważ mężczyzna zginął w wyniku strzelaniny. Zagrał w kultowym filmie, który przyniósł mu ogromną sławę. To ogromna strata.

Nie żyje wielka hollywoodzka gwiazda. Aktor znany z kultowego filmu zginął w wyniku strzelaniny. Odznaczał się poczuciem humoru i niewyobrażalnie wielkim serce, które ofiarował innym. Nie zasługiwał na los, który go spotkał. 

Nie żyje znany aktor

Bradley Welsh miał zaledwie 42 lata. Mężczyzna został znaleziony przez policję leżąc na jednej z ulic w Edynburgu. Walijczyk został uprzednio postrzelony, w wyniku czego doznał bardzo rozległych i poważnych ran. Choć walczono o jego życie, nie dało się go uratować i mężczyzna zmarł na miejscu.  

Policja niezwłocznie zaczęła badać całą sprawę chcąc poznać odpowiedź na pytanie, jak doszło do tak tragicznego zdarzenia. Niemalże od razu śledczy uznali, że doszło do przestępstwa. Lokalna policja wydała nawet w tej sprawie specjalne oświadczenie, w którym informuje, że zamierza dołożyć wszelkich starań, by odnaleźć sprawcę zdarzenia. 

- Jego śmierć jest traktowana jako podejrzana i wciąż kontynuujemy zbieranie informacji i poszlak. Nasi funkcjonariusze będą starali się zaoferować wysoką jakość pracy, postarają się dowiedzieć, kto mógł spowodować śmierć Welsha, a także pomogą mieszkańcom w zapewnieniu bezpieczeństwa, jednocześnie zbierając informacje, które mogą pomóc śledztwu.

Śmierć 42-latka jest ogromną stratą dla hollywoodzkiego kina. 

Jeden film przyniósł mu ogromną popularność 

Bradley miał okazję wystąpić w wielu produkcjach filmowych, jednak to dzięki jednej konkretnej zyskał popularność i fanów. Aktor zagrał w "T2 Trainspotting", gdzie wcielił się w rolę pana Doley'a. Widzowie pokochali go za tę rolę i chętniej zaczęli śledzić jego poczynania. 

42-latek miał przed sobą całe życie a jego kariera aktorska dopiero rozkwitała. Prócz graniem, Welsh zajmował się również innym niezwykle wartościowymi rzeczami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odznaczało go wielkie serce i chęć niesienia pomocy innym 

Choć niewielu wie, Bradley Welsh działał charytatywnie. W głównej mierze skupiał swoją uwagę na współpracy z młodymi ludźmi. Rozmawiał z nimi, uświadamiając ich, jak złe jest działanie brew prawu i na szkodę swoją czy tym  bardziej innych. Przestrzegał, by uważali na to, co robią, aby nawet przypadkiem nie wkroczyć do świata przestępczego, z którego nie tak łatwo już wyjść. By jego działania przynosiły lepsze efekty, aktor założył własną siłownię, gdzie nastolatkowie mogli przychodzić i wyzbyć się negatywnych emocji, które być może mogłyby ich nakierować na zrobienie czegoś złego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku
  4. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  5. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  6. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"

Źródło: CHILLIZET 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News