Nie żyje wokalista legendarnego rockowego zespołu

Nie żyje wokalista legendarnego rockowego zespołu Źródło: Fot. Pexels

Świat obiegła właśnie bardzo smutna, dla wielu osób zadziwiająca informacja. Zmarł wokalista kultowego rockowego zespołu, który opłakiwany jest obecnie przez całe środowisko muzyczne oraz tysiące fanów. Gwiazdor miał jedynie 57 lat.

Sympatycy mocniejszych brzmień załamani są obecnie śmiercią Chucka Mosleya, wokalisty zespołu Faith No More. Piosenkarz przez lata miał problemy z uzależnieniem od alkoholu, które bezpośrednio przyczyniły się do jego odejścia.

Tragiczna śmierć gwiazdora

- Po długim okresie trzeźwości Charles Henry Mosley III zmarł 9 listopada 2017 roku z powodu uzależnienia. Podajemy to do informacji w nadziei, że posłuży jako ostrzeżenie dla wszystkich, którzy zmagają się z uzależnieniami. Zostawił wieloletnią partnerkę Pip Logan, dwie córki, Ericę i Sophie, a także wnuczka, Wolfganga Logana Mosleya - czytamy w oficjalnym oświadczeniu najbliższych zmarłego muzyka. Mosley występował w Faith No More od 1984 do 1988 roku. Wtedy to został z niego usunięty z powodu swoich problemów z alkoholem. Właśnie w szczytowych momentach swojej kariery popadł w uzależnienie, z którym zmagał się niestety przez długie lata. Środowisko muzyków rockowych pogrążyło się w żałobie. Do rodziny wokalisty spływają właśnie wyrazy współczucia i wsparcia z całego świata.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News