Polacy pokochali go za Eurowizję. Nie żyje młody gwiazdor

Polacy pokochali go za Eurowizję. Nie żyje młody gwiazdor

Wszyscy pokochaliśmy go podczas oglądania Eurowizji na TVP. Gwiazdor miał zaledwie 33-lata. Płacze za nim cała Europa, a przyczyna jego śmierci przyprawia wszystkich o ciarki na plecach. Rodzina pomagała mu jak mogła, niestety się nie udało.

Nie żyje Włatko Iliewski. Gwiazdora poznaliśmy szerzej po jego występie na Eurowizji, które u nas w Polsce od lat możemy oglądać na TVP. Mimo że reprezentant Macedonii na konkursie nie osiągnął zbyt wysokiego miejsca, to jego kariera po występie w 2011 roku zaczęła rozkwitać. Wydał dwa hitowe albumy studyjne: "So drugi zborowi" oraz "Najbogat na swet". Kariera nie przyniosła mu jednak satysfakcji i szczęścia, jakich wyraźnie potrzebował. Zmarł w wieku 33 lat na początku lipca bieżącego roku, właśnie dziś poznaliśmy przyczynę jego śmierci.

Nie żyje Włatko Iliewski. Gwiazdor z Eurowizji na TVP popełnił samobójstwo

Informacje na temat jego śmierci potwierdził dzisiaj raport sądowy. Jak wynika z oficjalnego pisma, Włatko Iliewski przedawkował narkotyki wskutek czego zmarł. Zatrzymana została akcja serca. W jego krwi odnaleziono ślady po ciężkich narkotykach, między innymi kokainie. Rozpoznano również kilka lżejszych środków odurzających oraz alkohol.
Został znaleziony martwy w swoim samolocie. Poprzedniego dnia imprezował wraz ze swoimi przyjaciółmi, jednak oni nie mieli pojęcia ile substancji zażył Włatko. Rodzina przyznaje, że gwiazdor cierpiał na ciężką depresję. Prawdopodobnie więc przedawkowanie było celowe, a macedoński artysta popełnił samobójstwo. W ostatnim czasie coraz więcej słychać o gwiazdach, które nie radzą sobie z problemami natury psychicznej, a smutki rozwiązują używkami. Włatko nie jest niestety pierwszym artystą, którego spotkał podobny los. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dlaczego to zrobiła? Kowalczyk zaatakowała Małysza
  2. Britney Spears jest na wykończeniu. Uzależnienie ją zabija, nie chce pomocy
  3. Skandal z udziałem córki Kwaśniewskiej. Katolicy chcą ją rozszarpać
  4. Ćwierć miliona za zabicie psa. Mafia wyznaczyła ogromną nagrodę, rozpoczęto polowanie
Włatko Iliewski fot. wikipedia / Włatko Iliewski na Eurowizji
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News