Nie żyje legendarny muzyk. Jego zespół znał cały świat

Nie żyje legendarny muzyk. Jego zespół znał cały świat

Muzyczny świat pogrążył się w głębokiej żałobie. Nie żyje legendarny rockowy perkusista, Vinnie Paul. Wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci artysty, który odszedł w wieku jedynie 54 lat.

Vinnie Paul był znany przede wszystkim jako członek kultowego już zespołu Pantera. Po rozpadzie grupy związał się ostatecznie z Hellyeah, gdzie był prawdziwą gwiazdą.

Nie żyje Vinnie Paul

Jak się jednak okazało, muzyk zmarł jednak niestety nagle w wieku 54 lat. O jego śmierci poinformowano oficjalnie na stronie Pantery na Facebooku. - Vincent Paul Abbott aka Vinnie Paul nie żyje. Paul jest najbardziej znany ze swojej gry w zespołach Pantera i Hellyeah. W tym momencie nie dysponujemy żadnymi dodatkowymi szczegółami. Jego rodzina prosi o poszanowanie prywatności w tym trudnym czasie - napisano w oficjalnym oświadczeniu.

Reakcja otoczenia artysty

Do najbliższych muzyka spływają obecnie kondolencje oraz słowa wparcia. Dołączają do nich także oczywiście media oraz inni znani muzycy, którzy ze wzruszeniem wspominają wspaniały talent Paula. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zrozpaczona Marta Kaczyńska w żałobie. Śmierć odebrała jej radość życia
  2. Fani są przerażeni! Ciężka choroba Anny Lewandowskiej
  3. Śmierć polskiego polityka. Śledczy odkryli coś szokującego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News