Gwiazdor najlepszych komedii NIE ŻYJE. Popełnił samobójstwo

Gwiazdor najlepszych komedii NIE ŻYJE. Popełnił samobójstwo Źródło:

Niezwykle smutna informacja obiegła właśnie światowe media. Nie żyje popularny aktor, Verne Troyer. O jego śmierci poinformowała rodzina artysty.

Troyer odszedł w wieku 49 lat. Był znany przede wszystkim dzięki występom w filmach o przygodach Austina Powersa. Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, aktor w ostatnim czasie zmagał się z poważną depresją.

Nie żyje Verne Troyer

- Z wielkim smutkiem i niesamowicie ciężkimi sercami informujemy, że Verne zmarł dzisiaj. Był niezwykle opiekuńczym człowiekiem. Chciał, aby wszyscy się uśmiechali i byli szczęśliwi. (...) Verne miał nadzieję, że dokonał pozytywnej zmiany (...) i pracował nad tym każdego dnia. Inspirował ludzi na całym świecie swoją determinacją. W filmach i serialach telewizyjnych, sesjach reklamowych, komediach i osobistych występach, na swoich własnych filmach na YouTube, był po to, aby pokazać wszystkim, co jest w stanie zrobić - czytamy w oświadczeniu. - Otworzył drzwi dla siebie i innych. (...) Verne był bojownikiem, gdy chodziło o własne bitwy. Z biegiem lat walczył i wygrywał, (...) ale niestety tym razem nie dał rady. W tym ostatnim czasie został ochrzczony w otoczeniu swojej rodziny - dodali także bliscy aktora.

Wstrząsająca tragedia artysty

- Depresja i samobójstwo to bardzo poważne problemy. Nigdy nie wiesz, jaką walkę ktoś właśnie toczy. Bądźcie dla siebie mili. Nigdy nie jest za późno, aby zwrócić się do kogoś po pomoc. Zamiast kwiatów, możesz przekazać darowiznę w imieniu Verne jednej z dwóch jego ulubionych organizacji charytatywnych - zakończyli przedstawiciele artysty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okropna zbrodnia w Niemczech. Patrycja F. zamordowana, osierociła dzieci
  2. Tomasz Adamek kończy karierę! Ogłosi to dzisiaj na ringu
  3. Cały kraj żegna byłą pierwszą damę. Żałoba ogarnęła wszystkich
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News