Reklama
Okropna tragedia! Nie żyje uczestniczka Top Model
Reklama

Okropna tragedia! Nie żyje uczestniczka Top Model

Top Model stał się programem, który zawojował cały świat. Niestety niezliczone rzesze fanów musiały pogodzić się z druzgocącą stratą. Uczestniczka programu zmarła po tym, jak przegrała walkę z ciężką chorobą. Ostatnie kilka miesięcy jej życia były naznaczone ogromnym cierpieniem.

Reklama

Nie żyje uczestniczka Top Model. Taka wiadomość obiegła dzisiaj światowe media. Kobieta walczyła ze złośliwym nowotworem, który doszczętnie wyniszczył jej organizm. Zmarła w wieku zaledwie 34 lat.

Nie żyje uczestniczka Top Model. Przegrała z rakiem

Jael Strauss pojawiła się w 8. edycji amerykańskiej odsłony Top Model. Udało jej się zająć 6. miejsce w rywalizacji zdominowanej przez Jaslene Gonzalez. Informacje o jej śmierci przekazali światu przyjaciele gwiazdy. - Dziś straciliśmy anioła, który dołączył do innego świata - napisali w krótkim komunikacie. Przez Internet zaczęły spływać kondolencję. Dołączyła się również do nich zwyciężczyni 8. edycji programu. - Żałuję, że nie miałam okazji spotkać jej jeszcze raz. Przechodziła tak wiele. Nie wiem czemu, ale była najsilniejszą osobą, jaką znałam. Łączę się w modlitwie z jej bliskimi - napisała na Twitterze Jaslene Gonzalez.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jael Strauss przyznała się publicznie do swojej choroby dopiero przed dwoma miesiącami. Jej wyznanie wstrząsnęło wówczas całą Ameryką. - Agresywnie rozprzestrzenił się po moim organizmie i nie można go już powstrzymać. Leczenie może przedłużyć mi życie może na "kilka miesięcy". Lekarze mówią, że może dam radę. Nie chcę umierać - napisała w październiku na swoim profilu facebookowym. 22 listopada modelka trafiła do hospicjum. Do samego końca jej najbliżsi nie tracili nadziei i zbierali fundusze na dalsze leczenie. Niestety rzeczywistość okazała się zbyt bolesna i nic nie było w stanie zahamować choroby na drodze prowadzącej do śmierci.
Reklama

Największy dramat Top Model

Po zakończeniu ówczesnej edycji na jaw wyszło wiele faktów, któy pokazały, jak ciężkie życie miała Jael Strauss. Okazało się, że nie stroniła od narkotyków. Przyznała się do nadużywania metamfetaminy, kokainy i tabletek przeciwbólowych. Oddana swojemu nałogowi potrafiła przez kilka tygodni nie pojawiać się w domu i tracić kontakt z bliskimi. Rodzina postanowiła, że potrzebna jest jej pomoc. Krewni na siłę skierowali modelkę do specjalisty. - To była interwencja. Nie miałam wyboru. Myślę, że zostałam wykorzystana jak wielu innych uczestników programu zmagających się z uzależnieniem. Jednocześnie miałam konflikt wewnętrzny, bo wiedziałam, że moja historia może pomóc innym uzależnionym ludziom, ale to nie było dobrowolne - powiedziała w wywiadzie z portalem toofab.com.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. Kinga Rusin usłyszała diagnozę. Nie ma już wątpliwości 
  2. Rodzina królewska już świętuje! Księżna Kate to pokazała 
  3. TVN próbował ukryć tę porażkę! Wycięli ten fragment z hitowego programu 
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?