Koszmar nastolatki. Oskarżyła dyrektora szkoły, spalili ją żywcem

Koszmar nastolatki. Oskarżyła dyrektora szkoły, spalili ją żywcem Źródło: Fot, Pixabay.com/carolynabooth

Nie żyje nastolatka, która przeżywała niewyobrażalny koszmar. Dyrektor szkoły, do której chodziła, molestował ją. Ostatecznie niestety spłonęła żywcem.

Nie żyje nastolatka, która nie chciała poddać się presji społeczeństwa. Nie chciała przemilczeć tego, jak była traktowana przez dyrektora swojej szkoły. Postanowiła zgłosić na policję to, że była przez niego molestowana. Nie dała się zastraszyć, nie wycofała oskarżeń, co ostatecznie doprowadziło do jej śmierci. 

Media na całym świecie są przerażone tym, do czego doszło w Bangladeszu. Dyrektor szkoły wydał wyrok, przez który nie żyje 19-letnia Nusrat Jahan Rafi, uczennica jego szkoły. Jak wynika z przekazanych przez zachodnie media informacji, nastolatka została spalona żywcem. Wstrząsające wydarzenia miały miejsce 100 km na północ od stolicy kraju. 

Była molestowana przez dyrektora szkoły. Wszystko zgłosiła na policję

Nusrat Jahan Rafi przeszła w swojej szkole średniej prawdziwe piekło. Padła ofiarą molestowania przez swojego dyrektora. Miał on zwabić ją podstępem do gabinetu, a następnie dotykać. Ostatecznie na szczęście dziewczynie udało się uciec, jednak postanowiła tak tej sprawy nie zostawić. Zawiadomiła o całym zajściu policję, jednak coś poszło nie tak. 

Szybko okazało się, że nagranie z przesłuchania wyciekło do sieci, a to biedna 19-latka stała się ofiarą prześladowania. Policjanci mimo początkowego bagatelizowania jej słów, ostatecznie zatrzymali dyrektora, co rozwścieczyło okolicznych mieszkańców. Organizowano protesty i pikiety, a których apelowano o jego uwolnienie. Na tym niestety koszmar molestowanej uczennicy się nie skończył. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie dała się zastraszyć do samego końca. Niestety teraz nie żyje

Dwa tygodnie po zatrzymaniu zwyrodnialca, 19-latka wróciła do szkoły na egzaminy, tam niestety doszło do prawdziwej tragedii. Kilka zamaskowanych osób oblało ją naftą i podpaliło, chcąc ją zabić. Sugeruje się, iż był to odwet za pogrążenie dyrektora placówki. 

Dziewczyna cudem przeżyła tę tragedię, lecz 80% jej ciała było ciężko poparzone. Trafiła do szpitala w stolicy, a przeczuwając swoją śmierć, nagrała w drodze oświadczenie, w którym kolejny raz podkreśliła winę swego dyrektora. Niestety ostatecznie specjalistom nie udało się uratować życia uczennicy. Zmarła 4 dni po ataku, wcześniej jednak zdążyła jeszcze wyznać, że jej oprawcami byli uczniowie szkoły, do której chodziła.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News