Media obiegła szokująca informacja. Nie żyje jeden z twórców serialowej magii „M jak Miłość”. Jego śmierć może zaważyć na dalszych losach produkcji.

Zmarł Jerzy Jakimiak, wieloletni rekwizytor i scenograf między innymi słynnego serialu „M jak Miłość”. To on od lat nadawał „M jak Miłość” magię. Teraz nie wiadomo, co dalej będzie z tym serialem.

„M jak Miłość” już nie będzie takie samo

Jakimiak od lat 90. współpracował przy największych produkcjach Telewizji Polskiej. Odpowiadał za wygląd filmów, seriali i spektakli Teatru Telewizji. To on był autorem scenografii między innymi do serialu „Czterdziestolatek. 20 lat później”, czy „Miodowych lat”.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazda polskiego rocka w szpitalu. Miał koszmarny wypadek podczas koncertu

Także jego autorstwa były scenografie filmowe do „Tylko mnie kochaj” czy „Nocnego Graffiti”. Przez 18 lat był głównym rekwizytorem i scenografem jednej z najpopularniejszych produkcji TVP – serialu M jak Miłość.

– Z głębokim żalem żegnamy naszego serdecznego kolegę, rekwizytora, Jerzego Jakimiaka. Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. Producent, scenarzyści – pożegnali Jakimiaka pozostali twórcy serialu.

Na razie nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy serialu. Śmierć jednego z twórców jego całej oprawy może wiele zmienić i poważnie wpłynąć na to, jak będzie dalej wyglądał.

ZOBACZ TAKŻE: Był gwiazdą „M jak Miłość”. Odszedł i ujawnia, jak OKROPNE były kulisy serialu

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

  • Nie (69%, 54 842 głosów)
  • Tak (28%, 22 315 głosów)
  • Nie mam zdania (2%, 1 860 głosów)

Liczba głosujących: 79 017

Loading ... Loading ...

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]


"Wspaniałe stulecie": Co dziś robi serialowa Roksolana? Przeżyła WIELKĄ przemianę!