Nie żyje troje znanych YouTuberów. Tragiczne okoliczności

Nie żyje troje znanych YouTuberów. Tragiczne okoliczności

Nie żyje trzech youtuberów popularnego kanału High On Life. Zmarli w upadku z wodospadu w Kanadzie. Społeczeństwo youtuberów jest w szoku. Ponad milion fanów na Instagramie i pół miliona subskrybentów na Youtube przeżywa żałobę.

Ryker Gamble, Alexey Lyakh i Megan Scraper byli członkami popularnego kanału High On Life. Kanał poświęcony tematyce podróżniczej cieszył się dużą popularnością. Założył go Gamble, 30-letni Amerykanin, który postanowił porzucić tradycyjną karierę i poświecić się nagrywaniu filmów o swoich przygodach w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. W oświadczeniu wydanym w środę przez Squamish RCMP napisano: "3 lipca 2018, o 11:55, Squamish RCMP otrzymano telefon od Pogotowia Kolumbii Brytyjskiej w sprawie trzech osób, które kąpały się w jednym ze źródeł Shannon Falls".

Próbowali ratować koleżankę. Niestety pozostała dwójka także nie żyje

- Grupka była z kilkoma przyjaciółmi, kiedy poślizgnęli się i spadli z wysokości 30 metrów do wodospadu - informuje policja, dodając, że udało się odzyskać wszystkie trzy ciała, a sprawa została przekazana do Służby Koronerskiej Kolumbii Brytyjskiej. Shannon Falls to trzeci co do wielkości wodospad w Kolumbii Brytyjskiej, osiągający wysokość ponad 300 metrów. Według Vancouver Sun do wypadku doszło, gdy jedna ze zmarłych, Scraper poślizgnęła się i spadła do rwącej wody. Pozostała dwójka Gamble i Lyakh próbując pomóc swojej koleżance, także zostali porwani przez wodę. Cała trójka spadła z wodospadu z wysokości 30 metrów na skały i kamienie. Wczoraj, 6 lipca pozostali członkowie kanału High On Life opublikowali wzruszające wideo informując fanów o śmierci trójki vloggerów. 3 lipca 2018 r. Straciliśmy trzech bardzo bliskich przyjaciół Ryker Gamble, Alexey Lyakh i Megan Scraper - powiedział jeden z członków High On Life. - Naprawdę nie ma słów, które by złagodziły ból i dewastację, przez którą teraz przechodzimy. Była to trójka najcieplejszych, najmilszych i najbardziej otwartych ludzi, z jakimi miałem do czynienia, a świat stracił sporo światła wraz z ich śmiercią - dodał. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka tragedia. Gwiazdor telewizji popełnij samobójstwo, odkryto jego szokujący testament
  2. Sensacyjny pakt Rydzyka z PiS! Dlaczego w mediach jest cisza?!
  3. Twój pies ma jedną z tych zabawek? Uważajcie na nie!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News