Nie żyje światowa gwiazda. Jej śmierć wzbudziła smutek i żal wśród najbliższych i w całej branży. Miliony ludzi są w żałobie po opublikowaniu tej informacji.

Nie żyje wielka gwiazda polskiego sportu, Elżbieta Krawczuk-Trylińska. W skoku wzwyż 8-krotnie reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. Ma też na swoim koncie dwa mistrzostwa Polski i jedno wicemistrzostwo Europy w tym sporcie.

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnicza śmierć słynnych miliarderów. Znaleziono ich w…

Krawczuk-Trylińska trzykrotnie ustanawiała rekord Polski w skoku wzwyż. Jej ostatni wynik (1,94m) jest równocześnie jej rekordem życiowym. W halowych mistrzostwach Europy brała udział 6 razy. 1981 roku zdobyła na nich srebrny medal, a sześć lat później ponownie stanęła na podium, chociaż na jego najniższym stopniu.

Nie żyje światowa gwiazda

Elżbieta Krawczuk-Trylińska urodziła się w 1960 roku w Białymstoku. Studiowała w Szkole Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH). Po ukończeniu Wydziału Handlu Wewnętrznego na tej uczelni skupiła się całkowicie na sporcie.

ZOBACZ TAKŻE: W ostatniej chwili uciekła śmierci. Ta Polka oszukała przeznaczenie

Zmarła w wieku 57 lat po długiej i ciężkiej chorobie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 grudnia w Kościele Świętej Teresy w Saint Remy we Francji.

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku


8 ciał świętych, które po śmierci nie uległy rozkładowi