Nie żyje słynny, polski biznesmen. Wszyscy znamy jego firmę

Nie żyje słynny, polski biznesmen. Wszyscy znamy jego firmę

Wiadomość o śmierci słynnego w całym kraju biznesmena okrążyła dziś media. Wszyscy znamy jego firmę, która zawojowała polski rynek. Najbliżsi i współpracownicy mężczyzny pogrążyli się w żałobie.

Stanisław Mikrut, współzałożyciel Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka zmarł dzisiaj nad ranem. O jego śmierci poinformowali właśnie przedstawiciele firmy, która zawładnęła polskim rynkiem remontowo-budowlanym.

Nie żyje Stanisław Mikrut, właściciel firmy produkującej farby "Śnieżka"

Założyciel "Śnieżki" urodził się w 1948 roku. Biznesmen pochodził z miejscowości Wiewiórka położonej w okolicach Dębicy. Swoją działalność otworzył z partnerami w 1984 roku, a na jej podwalinach powstała potężna firma, która zawładnęła polskim rynkiem farb i lakierów. Od początku istnienia spółki Mikrut zasiadał w jej Radzie nadzorczej. Przez kilkadziesiąt lat był wiernie oddany firmie i pełnił w niej liczne funkcje, m. in. członka, sekretarza, wiceprzewodniczącego, a później przewodniczącego. Do końca był bardzo zaangażowany w działalność firmy i blisko z związany ze swoimi pracownikami i współpracownikami. - To dla nas wszystkich bardzo trudny i smutny dzień. Tracimy nie tylko Człowieka, który był współzałożycielem Śnieżki, cały czas aktywnie zaangażowanym w jej sprawy, ale przede wszystkim wielkiego i serdecznego Przyjaciela, którego uśmiech i dobre słowo pozostaną w naszej pamięci na zawsze! – napisano w komunikacie na stronie firmy. Polecane artykuły:
  1. Był wybitny, najlepszy. Nie żyje słynny polski muzyk
  2. Nie żyje wokalista kultowego polskiego zespołu. Koszmarna śmierć
  3. Nie żyje słynna dziennikarka. Jej ostatni SMS przeraża
Następny artykuł