Nie żyje polski polityk. Tragiczna śmierć ubiegłej nocy

Nie żyje polski polityk. Tragiczna śmierć ubiegłej nocy

Nocne burze i wichury, które przeszły nad całą Polską, zebrały potężne żniwo. Nie tylko zniszczone budynki, połamane drzewa i uszkodzone linie elektryczne. W nocy tragiczną śmierć poniósł polski polityk Robert Makowski.

Strażacy w dalszym ciągu próbują poradzić sobie ze skutkami wczorajszej nawałnicy. Prognozy nie są jednak zbyt korzystne, bowiem meteorolodzy nadal ostrzegają przed kolejnymi burzami. Wczorajsze szkody mogły być dopiero początkiem. Dzisiaj po raz kolejny alarmujemy, by nie wychodzić z domu wieczorem. Najbardziej tragicznym skutkiem wczorajszych wydarzeń jest śmierć jednego z polskich polityków. Robert Makowski był wiceburmistrzem Wołomina, dobrze znanym i lubianym przez mieszkańców. Mimo że przewieziono go do szpitala przytomnego, nie udało się go już uratować.

Robert Makowski zginął podczas wczorajszej burzy

Mężczyzna został przygnieciony przez potężny konar drzewa oderwany przez wiatr. Zaraz po wypadku został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie, jednak stan polityka był zbyt poważny. Śmierć wiceburmistrza potwierdził Urząd Miasta Wołomin. Przez kilka poprzednich lat sprawował funkcję komendanta policji powiatowej. W mieście odpowiadał za kwestię bezpieczeństwa.

Polacy nadal są zagrożeni

Wczorajsza nawałnica zniszczyła ponad 300 budynków, w tym aż 185 mieszkalnych. Burze pozbawiły prądu aż 331 tys. gospodarstw. Dramat jednak prawdopodobnie się nie skończył. Dzisiejsze burze mogą się okazać jeszcze bardziej niebezpieczne, biorąc pod uwagę ilość nadłamanych drzew, których jeszcze nie zdążyli uprzątnąć strażacy. Przestrzegamy - uważajcie na siebie dzisiejszej nocy, bądźcie ostrożni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nocny dramat w Polsce! Dziesiątki rannych, setki uszkodzonych budynków
  2. OGROMNE zmiany w naszej kadrze! W meczu Polska-Kolumbia NIE ZAGRAJĄ czołowi zawodnicy
  3. Google wie, kiedy umrzesz! Poda Ci dokładną datę
  4. Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News