Znana prezenterka telewizyjna nie żyje. Rzuciła się na pomoc biednym szczeniaczkom

Znana prezenterka telewizyjna nie żyje. Rzuciła się na pomoc biednym szczeniaczkom Źródło: .

Nie żyje słynna prezenterka i modelka. Kobieta udała się w rejs jachtem. Po tym, jak jej pieski znalazły się za burtą, rzuciła się im na pomoc. Dzień później morze wyrzuciło jej zwłoki na pobliską plażę w Sao Paulo.

Nie żyje prezenterka i rozpoznawalna modelka. W niedzielę Caroline Bittencourt wybrała się z mężem na relaksujący rejs jachtem. Nic nie zwiastowało tragicznego końca tego wypadu.

Nie żyje znana brazylijska prezenterka. Skoczyła do oceanu by ratować swoje szczeniaczki

Para zabrała na pokład dwójkę ulubionych psów. Małe szczeniaczki były ulubieńcami kobiety. W pewnym momencie nad oceanem rozpętała się burza. Wiatr rzucał łodzią do tego stopnia, że leciutkie psiaki nie utrzymały równowagi. Wpadły do wody wpędzając kobietę w panikę. 

Nie myśląc długo modelka rzuciła się na pomoc zwierzakom. Nie kalkulowała. Ten błąd zaważył na jej życiu. Żywioł okazał się potężniejszy.

Widząc tragiczne położenie kobiety na pomoc rzucił się jej mąż. Nie udało mu się dopłynąć do ukochanej. Parę rozdzielały wysokie fale. Mężczyzna walczył z żywiołem przez kilka godzin. W końcu musiał odpuścić. Woda okazała się silniejsza. 

"MailOnline" pisze, że ciało prezenterki znaleziono przy plaży w Sao Paulo następnego dnia.

Z całej Brazylii i świata fanów modelki płyną dziś wyrazy współczucia. Rodzina z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. 

- Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i serdeczne wiadomości, które otrzymaliśmy od przyjaciół i fanów Carol – napisała córka modeli Isabelle Bittencourt na Instagramie.

Bittencourt rozpoczęła pracę w modellingu w latach 90. Zrobiła karierę w wielkimi świecie trafiając na pokazy Valentino i czy Roberto Cavalliego. Miała zaledwie 37 lat. Do samego końca zachwycała swoim wizerunkiem. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia na Instagramie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  2. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News