Tragiczna śmierć Polki za granicą poruszyła media. Co tam się naprawdę wydarzyło?!

Tragiczna śmierć Polki za granicą poruszyła media. Co tam się naprawdę wydarzyło?! Źródło: Pixabay/kloxklox_com

Nie żyje Polka, która spędzała wraz z mężem urlop za granicą. Media właśnie podały kulisy szokującej śmierci.

Nie żyje Polka, która postanowiła spędzić urlop za granicą. Jak się okazało, przyczyna i kulisy śmierci 53-latki są szokujące. Chociaż kobieta chciała jedynie spędzić aktywnie czas w górach, teraz się okazało, że konsekwencje niewinnej wyprawy są tragiczne.

Nie żyje 53-latka. Spadła w przepaść

Kobieta postanowiła wybrać się w góry po słowackiej stronie. Wraz z mężem zaplanowała jedną z najtrudniejszych tras, jakich podjąć się można w Karpatach. 53-latka pojawiła się na szlaku na Małej Fatrze. Niestety, już nie wróciła do domu.

W sobotni wieczór do mediów zaczęła napływać druzgocąca wiadomość. Polka, która podczas przechodzenia niebezpiecznej trasy straciła kontrolę i spadła w przepaść, już nie wróci do domu. Całej sytuacji przyglądał się mąż kobiety, której towarzyszył podczas wyprawy.

- Kobieta wędrowała po słowackich górach wraz z mężem. Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do wypadku. Prawdopodobnie 53-letnia Polka się poślizgnęła. Spadła kilkadziesiąt metrów w przepaść i doznała poważnych obrażeń wewnętrznych - pojawiło się na słowackim portalu informacyjnym Noviny.sk.

Wyprawa w góry tylko dla wytrwałych. Jak się przygotować?

Informacja o śmierci kobiety zaniepokoiła turystów, którzy chętnie odwiedzają góry na przełomie zimy i marca. W Tatrach obecnie pojawiają się na szlakach krokusy, które przyciągają miłośników gór z całej Polski. Niestety, nierzadko nie są świadomi niebezpieczeństw, które bez odpowiedniego przygotowania, mogą się skończyć tragicznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby apelują o rozwagę oraz odpowiedni sprzęt. Chociaż wiosna pojawiła się niemal w całym kraju, należy pamiętać, że na południu wciąż leży śnieg. Wyjście w wysokie góry bez raków i odpowiedniego przygotowania - skończyć się może tragicznie. Ważna jest również znajomość tras, które chcemy przemierzyć. Trudne warunki pogodowe mogą nieco ostudzić nasz entuzjazm. W każdej z sytuacji powinniśmy zachować ostrożność.

Śmierć 53-letniej kobiety pokazuje, jak powszechna jest wciąż niewiedza o tym, że góry to żywioł, który nierzadko jest nie do okiełznania. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska wokalistka chciała popełnić samobójstwo. Powód zaskoczy każdego!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Wielka Brytania mówi tylko o tym. Tak siostra królowej zemściła się na księżnej Dianie
  4. W "Tańcu z gwiazdami" wiedzieli, co się dzieje u Wiśniewskich. Uczestnik ujawnił szczegóły
  5. Kaczyński właśnie rozczarował całą Polskę! Nowa obietnica zwaliła nas z nóg
  6. Aż ciężko uwierzyć. Co łączy Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską?

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News