Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości. Rodzina prosi o modlitwę

Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości. Rodzina prosi o modlitwę

Nie żyje polityk PiS - Andrzej Osmolski odszedł dzisiejszej nocy. Brał udział w tegorocznej kampanii wyborczej, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości. O tragicznej wiadomości poinformował radny powiatu białostockiego. Mężczyzna miał 62 lata.

Polityk PiS był niezwykłym nauczycielem. Jak przyznali jego bliscy, zawsze był oddany młodzieży. Pracował Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach. Był także działaczem i trenerem sportowym. Stanął na czele Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Białymstoku.

Nie żyje polityk PiS z białostockiego zmarł dzisiejszej nocy

Polityk PiS zmarł dzisiejszej nocy. Miał zaledwie 62 lata. Nie wiadomo jednak jaka jest przyczyna jego odejścia. - Dziś w nocy zmarł w szpitalu nasz kolega, współpracownik, przyjaciel Andrzej Osmolski - powiedział Roman Czepe. Wiadomość od radnego powiatu białostockiego PiS uzupełniła wzruszająca prośba rodziny. Proszą wszystkich o głęboką modlitwę.

Działalność polityka

Andrzej Osmolski od 1990 roku angażował się w sprawy miasta. Dwukrotnie został wybrany radnym miejskim w Łapach. Później, aż trzykrotnie zasiadał w radzie powiatu białostockiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W tegorocznych wyborach samorządowych startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Chciał zostać ponownie wybrany członkiem rady powiatu białostockiego. Jak przyznają jego współpracownicy, pogrzeb odbędzie się najprawdopodobniej w środę. Wychowawca, polityk, działacz - Andrzej Osmolski spełniał wiele funkcji w powiecie białostockim. Pogrążona w bólu rodzina, a także politycy wspominają mężczyznę.

Wybory samorządowe 2018

202 osoby ubiegają się w tym roku o mandat radnego w Białymstoku. Jak podał Biuletyn Informacji Publicznej, średnia wieku wynosi 45 lat. W zestawieniu wciąż wygrywają mężczyźni. Aż 114 zdecydowało się kandydować. Kobiet, chętnych objąć fotel radnej jest niewiele ponad 80. Politycy zapowiadają udogodnienia związane z komunikacją oraz finansowanie stypendiów. Białystok - zdaniem radnych powinien mieć własną szybką kolej miejską oraz szereg udogodnień dla płacących podatki w mieście. Miasto, chciałoby również zainwestować w przedszkola i żłobki, których obciążenie stało się dolegliwe dla młodych rodziców.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragicznie informacje. Nie żyje narodowa bohaterka, Polska w żałobie
  2. Tragiczny wypadek. Nie żyje jeden z szefów NSZZ "Solidarność"
  3. Gwiazdy TVN w żałobie. Nie żyje ikona, przegrała z chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News