Nie żyje dobry Polak. Tragiczna wiadomość

Nie żyje dobry Polak. Tragiczna wiadomość Źródło: fot. pexels.com

Piotr Nycz przez wiele osób uznawany był za prawdziwego wizjonera i fachowca, o których coraz trudniej w dzisiejszych czasach. Niestety, teraz całą Polskę obiegła tragiczna i przejmująco smutna informacja o jego śmierci.

Piotr Nycz był lekarzem ginekologiem oraz dyrektorem Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. Jego praca miała wpływ na wiele osób, zarówno pacjentów, jak i pracowników ośrodka, którzy nigdy nie zapomną tego, ile Nycz włożył pracy w to, aby POSUM wyglądał tak jak teraz. Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak by to wszystko funkcjonowało bez niego. Niestety mężczyzna odszedł w wieku zaledwie 52 lat.

Piotr Nycz nie żyje

Funkcję dyrektora POSUM objął w 2014 roku i sprawił, że miejska przychodnia znacząco się zmieniła. Budynek przeszedł generalny remont, przez co w końcu pacjenci mogli uzyskiwać specjalistyczną pomoc medyczną w nowoczesnym miejscu. Na aktualny rok planowana była również kolejna poważna zmiana, a mianowicie budowa Centrum Medycyny Senioralnej.

Piotr Nycz jest bardzo miło wspominany zwłaszcza przez swoich pracowników, co na pierwszy rzut oka nie jest takie oczywiste. Wokół jego osoby narosło sporo kontrowersji oraz musiał ustąpić ze swojego stanowiska na skutek oskarżeń o złe prowadzenie zakładu. Jednak po komentarzach ludzi pod informacją o jego śmierci widać, że był człowiekiem, który przede wszystkim chciał dążyć do ustalonych przez siebie celów. Jego byli współpracownicy nazywają go wręcz wizjonerem.

 - Piotr był wizjonerem. Był całym sercem zaangażowany w rozwój POSUM. To jak wygląda dzisiaj POSUM to jego zasługa. Szkoda że nie pozwolono mu kontynuować dalszego rozwoju ośrodka. Dla wielu z nas pozostaniesz Piotrze na zawsze w sercach. To był wielki zaszczyt móc z Tobą pracować. Pokój Twojej duszy - pisze pani Beata.

- Tak godnego człowieka w teraźniejszym czasie ciężko spotkać. Miałam ogromny zaszczyt być blisko przez krótki okres. Wiele osób ma dzięki niemu życie, radość, pracę, komfort, wiedzę. I nikt z nas tego dobra nie zapomni. Panie Piotrze żegnamy i dziękujemy wszyscy. Trudno uwierzyć, że się nie zobaczymy. Serce płaczę - dodaje pani Maria.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Żył dla ludzi. Każdego dnia czynił dobro. Nie znam osoby, której nie pomógł. Chciał zrobić, zbudować tyle dobrego dla pacjentów Poznania, ale osoby jak prezydent i Solarski mu w tym przeszkodziły. Polityka. Ohyda, błoto. Zaszczuli go i mają krew na rękach. Odpoczywaj w pokoju Piotrze - czytamy w komentarzu pani Doroty

Wedle niepotwierdzonych informacji Tomasz Nycz zasłabł w swoim domu. Niestety mimo podjęcia resuscytacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

 

źródło: Głos Wielkopolski

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News