miejsce-zbrodni
shutterstock.com
Malwina Kossela - 2 Czerwca 2018

Będzie afera dekady w Polsce? Nie żyje polityk, doniesienia o morderstwie

Takie rzeczy dzieją się bardzo rzadko, ale kiedy już do nich dojdzie, na długo pozostają w pamięci. Czy w Polsce będzie afera dekady? Nie żyje polityk, a w jego sprawie są doniesienia o morderstwie.

Paweł Chruszcz umarł w wieku 42 lat. Zostawił zrozpaczoną żonę i dwoje dzieci. Polityk był członkiem Młodzieży Wszechpolskiej i działaczem Stowarzyszenia Endecja. Co więcej, był bratem posła Sylwestra Chruszcza. Jego śmierć przynosi wiele pytań. Czy w Polsce będzie afera dekady? - Paweł Chruszcz był jednym z najserdeczniejszych ludzi jakich znałem. Ciepła, łagodna osobowość. Bardzo uczciwy i zawsze szczery. Jego śmierć MUSI być wyjaśniona. Spoczywaj w pokoju Paweł... – napisał na swoim Twitterze poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński.

Jak zginął Paweł Chruszcz?

Paweł Chruszcz, według wstępnej opinii lekarza sądowego, zginął wskutek uduszenia. Jak przekazała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy - na szyi denata ujawniono bruzdę wisielczą. Jego ciało odnaleziono w lesie. -  W trakcie sekcji pobrano też dodatkowy materiał do badań. I dopiero po ich wykonaniu oraz przeanalizowaniu będzie można określić, sam mechanizm powstania tej bruzdy wisielczej – mówiła prok. Lidia Tkaczyszyn. Wiele osób nie wierzy w to, by Chruszcz popełnił samobójstwo. Oczekiwanie na wyjaśnienie okoliczności jego śmierci budzi ogromne napięcie. Wszystkie informacje, które służbom uda się uzyskać na ten temat, będą szczegółowo weryfikowane. Jeśli faktycznie, było to morderstwo, Polska długo tej sprawy nie zapomni.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O gwiazdorze TVN mówiła cała Polska. W tajemnicy zrobił coś szokującego
  2. Hanna Lis długo to ukrywała. Chce uniknąć wielkiej tragedii
  3. W dzieciństwie KAŻDY Polak się nim zachwycał. Żałoba w TVP
  4. Tragedia w Dzień Dziecka! Ginęli jeden za drugim
  5. Pracodawca upokorzył Kożuchowską! Aktorka nie miała wyboru
estemirowa212 wrogów Kremla, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościachCzytaj dalej
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: telewizjarepublika.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News