Polski gwiazdor załamany. Pogrążył się w ciężkiej żałobie

Polski gwiazdor załamany. Pogrążył się w ciężkiej żałobie Źródło:

Polski gwiazdor jest załamany, nie żyje jedna z najbliższych dla niego osób. Nic dziwnego, że w tej sytuacji pogrążył się w ciężkiej i głębokiej żałobie. Fani starają się go wspierać w tym trudnym czasie. Co gorsza, to nie pierwsza taka strata w jego życiu.

Arkadiusz Malarz poinformował swoich fanów o tym, że nie żyje jego tata. Gwiazdor warszawskiej Legii przeżywa tym większy dramat, że pod koniec 2017 roku zmarła również jego mama.

Nie żyje tata Arkadiusza Malarza

- Dziś odszedł mój Tata, mój Autorytet nie mógł wytrzymać długo bez Mamusi. Teraz są razem i znów Szczęśliwi. Dziękuję Tato za wszystko. Kocham Cię. Do Zobaczenia, Tato i Mamo. Proszę o modlitwę za moich Rodziców - napisał Arkadiusz Malarz na swoim Facebooku. Widać, że bramkarz jest zrozpaczony. To bardzo tragiczny czas w życiu piłkarza. W krótkim czasie stracił jeszcze mamę i teściową. Opowiadał nawet w wywiadach o ich zmaganiach z chorobami, walce z nowotworem, które w obu przypadkach skończyły się, niestety, porażkami. Przez to wszystko sportowiec zaliczył wyraźni spadek formy, ale podniósł się mimo wszystko i został uznany za za zdecydowanie najlepszego bramkarza sezonu. Mamy nadzieję, że po tej kolejnej stracie, sportowiec jakoś się pozbiera i ponownie wkroczy do gry z całą swoja mocą. Strata dwójki rodziców w tak krótkim czasie to naprawdę coś przerażającego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chwile grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  2. Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce jej pomóc
  3. Dramat Grabowskiego. Ratunkiem bardzo ciężka operacja
  4. Cudowne! Jak zobaczysz, co te zwierzęta zrobiły dla ludzi, popłaczesz się
  5. Totalna klapa w TVN. Gwiazda szuka szczęścia w innej stacji
Źródło: sport.se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News