Nocna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Mężczyzna zamordowany

Nocna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Mężczyzna zamordowany

Nie żyje ofiara nożownika z Bydgoszczy. 41-letni mężczyzna został zaatakowany w samym centrum miasta i odniósł poważne rany kłute. Ta tragedia wstrząsnęła całą Bydgoszczą, a sprawa zajmuje się policja.

Nie żyje 41-latek, który stoczył prawdziwą walkę o swoje życie. Mężczyzna otrzymał wiele ran kłutych w obrębie klatki piersiowej. Lekarze przez wiele godzin walczyli o jego życie i nawet do mediów przenikła informacja, że 41-latek przeżył ten jakże brutalny atak. Niestety teraz wiadomo już, że ostatecznie zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Całą sprawą aktualnie zajmuje się policja, której jak na razie nie udało się schwytać sprawcy.

Nie żyje ofiara bydgoskiego nożownika

Do ataku doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Parkowej, która jest boczną ulicą od Gdańskiej. Funkcjonariusze o całym zajściu zostali zawiadomieni o godzinie 1:30, a gdy tylko dotarli na miejsce, to ofiara była już zabierana przez zespół ratownictwa medycznego. - O godz. 1.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie z ranami kłutymi na ul. Parkowej w okolicy jednego z pubów. Gdy przyjechaliśmy na miejsce zespół ratownictwa medycznego właśnie zabierał go do karetki - mówi st. asp. Piotr Duziak. Niestety jak na razie nie udało się ustalić, kto dokładnie jest sprawcą tej tragedii, ani jaki dokładnie przebieg miał ten atak. Funkcjonariusze poszukują świadków, którzy mogliby rozjaśnić tę jakże tajemniczą zbrodnię. - Ustalamy okoliczności zdarzenia i zbieramy materiał dowodowy. Szukamy też świadków, bo na razie nie wiadomo jak doszło do zdarzenia. W tej sprawie nikt nie został jeszcze zatrzymany - dodaje funkcjonariusz Duziak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mieszkańcy są przerażeni, że osoba, która dokonała tak brutalnego ataku, nie została jeszcze nawet zidentyfikowana, a co mówić o zatrzymaniu. Przez to wiele osób mieszkających w okolicy miejsca ataku boi się, że nożownik może ponownie zaatakować. Nie wiadomo również czy była to zbrodnia w afekcie, czy też przemyślany atak. W najgorszym możliwym scenariuszu mogą pojawić się kolejne ofiary, jednak miejmy nadzieję, że do tego czasu policji uda się ustalić wszelkie niezbędne informacje oraz zatrzymać nożownika.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest ojciec Małgorzaty Rozenek? Codziennie pija herbatę z Jarosławem Kaczyńskim!
  2. Ile zarabia Kasia Tusk? Czyżby zarobki blogerki były większe niż Donalda?
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Exrepss bydgoski Następny artykuł