Szczyt głupoty polskich nastolatków. Jest pierwsza ofiara śmiertelna nowej metody na odurzanie

Szczyt głupoty polskich nastolatków. Jest pierwsza ofiara śmiertelna nowej metody na odurzanie Źródło: pikio

Nie żyje nastolatka, a sposób, w jaki zmarła, wstrząsnął całą lokalną społecznością. Ta tragedia poruszyła pewien niezwykle istotny temat, który od wielu lat stoi za wieloma tragediami polskich dzieci. Tym razem skończyło się to w najgorszy możliwy sposób.

Nie żyje nastolatka. Miała zaledwie piętnaście lat i całe życie przed sobą. Rodzina i znajomi do tej pory nie są w stanie uwierzyć, że dziewczyna pożegnała się z tym światem w taki sposób. Wszyscy zadają sobie pytanie, co mogli zrobić, by to się nie wydarzyło. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednak tragedia ta poruszyła pewien niepokojący temat nowego trendu panującego wśród polskiej młodzieży. Zatrzymanie go jest niezwykle istotne.

Dziewczyna, która uległa urokowi popularnej w ostatnim czasie wśród nastolatków "zabawy", nie miała szans na przeżycie. Piętnastolatka dostała ataku drgawek, podczas odurzania się... odświeżaczem powietrza. Jest to niezwykle niebezpieczne zjawisko wśród młodzieży, którzy szukają coraz to nowych i łatwo dostępnych używek. Często, podobnie jak w tym przypadku, kończy się to dla nich tragicznie.

Nie żyje nastolatka. Sposób, w jaki zmarła szokuje

Młodzież bardzo często poszukuje substancji i używek, które pozwolą im poczuć się inaczej. Zwykle zaczyna i kończy się to na alkoholu i papierosach, jednak ze względu na to, że nie zawsze jest możliwość łatwego ich pozyskania, niektórzy próbują szukać innych możliwości. Swego czasu popularne było wdychanie oparów kleju, dziś jednak zapanowała zupełnie nowa i jeszcze bardziej niezrozumiała tendencja - odurzania się odświeżaczem powierza w aerozolu.

Ten sposób szokuje. Młodzież traktuje to jako tani i dostępny bez problemu narkotyk. Tak też było w przypadku zmarłej piętnastolatki ze Szczecina. Dziewczyna, była uczennica jednej ze szczecińskich szkół, razem ze znajomymi postanowiła wypróbować tę metodę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabawa szybko przerodziła się w tragedię. Dziewczyna dostała drgawek i straciła przytomność. Na miejsce przyjechała karetka, która natychmiast przystąpiła do reanimacji. Niestety, pomimo wielu prób nie udało się uratować jej życia. Próba znalezienia taniego narkotyku skończyła się śmiercią.

Sprawę bada prokuratura, która stara się ustalić wszystkie przyczyny i okoliczności śmierci nastolatki. To wydarzenie wstrząsnęła nie tylko całym Szczecinem. Policja apeluje do rodziców, aby przykładali większą uwagę do tego, co ich dzieci robią w czasie wolnym.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Krystyna Wodecka mimo wielu plotek była największą miłością Zbyszka Wodeckiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News