Skończyła się pewna epoka. Nie żyje kultowa postać

Skończyła się pewna epoka. Nie żyje kultowa postać

Jesteśmy świadkiem końca pewnej epoki. Właśnie teraz żegnamy kultową postać. Zmarła pierwsza żona legendarnego wokalisty Franka Sinatry - Nancy Sinatra przeżyła 101 lat. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Nancy Sinatra Senior zmarła 14 lipca 2018 roku. O jej śmierci poinformowała córka, Nancy Sinatra Junior. - Moja mama cicho odeszła dzisiaj w nocy w wieku 101 lat. Była błogosławieństwem i najjaśniejszym światłem w moim życiu. Z Bogiem, mamo. Dziękuję Ci za wszystko - napisała na swoim profilu na Twitterze. Nancy Sinatra była pierwszą żoną legendarnego aktora i muzyka, Franka Sinatry. Jego utwory do tej pory poruszają wrażliwe serca fanów muzyki. Były mąż Nancy zmarł w 1998 roku. Przeżyła go o równe 20 lat.

Nancy Sinatra nie żyje. Miała 101 lat

Spokojna śmierć Nancy z pewnością była związana z jej sędziwym wiekiem - kobieta skończyła 101 lat, przeżywając nie tylko swojego męża, ale również syna. Nancy urodziła Frankowi Sinatrze najstarsze dzieci. Mieszkali razem w skromnym mieszkali w Jersey City. Ona pracowała jako sekretarka, on rozpoczynał karierę muzyczną jako śpiewający kelner. Po latach obydwoje stali się znani na całym świecie. Rozwód Nancy i Franka Sinatry związany był z jego romansem. Frank poślubił kochankę, a była żona poświęciła się wychowywaniu trójki dzieci. Pozostała jednak z byłym mężem w przyjacielskich relacjach. Łączyły ich nie tylko wieloletnie doświadczenia i wspólne poglądy, ale również miłość do włoskiego jedzenia. Były mąż często przychodził do Nancy tylko po to, by rozkoszować się ulubionym spaghetti. Nancy Sinatra na zawsze pozostanie w naszych sercach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVP chce zostać prezydentem! Nie chodzi o Magdę Ogórek
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  4. Prawdziwy HIT! Śpiewający pies w Mam Talent (video)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News