Nie żyje wyjątkowa kobieta. Odeszła dzisiaj

Nie żyje wyjątkowa kobieta. Odeszła dzisiaj Źródło:

Smutna wiadomość obiegła świat mediów. Dzisiaj zmarła wyjątkowa kobieta. Jest to kolosalna strata nie tylko dla rodziny. Cały kraj pogrążył się w żałobie.

Nabi Tajima została kilka miesięcy temu najstarszą osobą na świecie, kiedy zastąpiła na tym miejscu Violet Brown, poprzednią rekordzistkę. Była z pochodzenia Japonką.

Nie żyje Nabi Tajima, najstarszy człowiek świata

Kobieta mieszkała w mieście Kagoshima. Telewizja japońska informując o śmierci kobiety pokazała krótki film, na którym gra na tradycyjnym instrumencie. Niestety nie udało się jej wpisać do księgi rekordów Guinessa. Mimo to nie da się ukryć, że była wyjątkową osobą. Nie każdy bowiem zyskuje tytuł najstarszego człowieka na świecie. Cały kraj okrył się żałobą po tak wielkiej stracie. Wiele osób zapewne  zastanawia się, jak udało się jej dożyć takiego wieku. Niestety już się tego nie dowiemy. Bez wątpienia jest to ogromna strata. Historia życia najstarszej kobiety z pewnością zainteresowałaby nie jedną osobę.

Nowa najstarsza kobieta świata również jest z Japonii

Nabi Tajima zmarła dzisiaj. O jej śmierci poinformowały największe, światowe media. Najstarsza kobieta na świecie odeszła w wieku 117 lat. Aktualnie najstarszą żyjącą osobą jest również Japonka Chiyo Yoshida, mieszkająca 10 kilometrów od Tokyo. Za 10 dni skończy 117 lat. Najstarszy mężczyzna również jest z Japonii ma 112 lat. Czyżby znaleźli oni sposób na długowieczność? Zobacz także:
  1. Gwiazdor najlepszych komedii NIE ŻYJE. Popełnił samobójstwo
  2. Cały kraj żegna byłą pierwszą damę. Żałoba ogarnęła wszystkich
  3. Gigantyczna akcja ABW. Ludzie powyrzucani z domów
Następny artykuł