Nie żyje mistrz Polski. Zginął w tragicznym wypadku

Nie żyje mistrz Polski. Zginął w tragicznym wypadku

Był wielokrotnym mistrzem Polski w karate tradycyjnym, sukcesy odnosił również na arenie międzynarodowej. W 2015 roku wygrał mistrzostwa Europy, a rok później otrzymał złoty metal mistrzów świata. Zmarł w czwartkowy wieczór. Witold Kwieciński zginął w tragicznym wypadku.

Nic nie zapowiadało tragedii. Witold Kwieciński, 33-letni mistrz świata, zginął w wypadku na motoparalotni. Swój lot zaczął w czwartek w miejscowości Rzgów. Przelatując nad gminami Rzgów i Tuszyn dotarł do Żeromina. W tym miejscu sportowiec stracił panowanie nad motoparalotnią.

Witold Kwieciński upadł z wysokości kilkudziesięciu metrów, poniósł śmierć na miejscu

Na razie nie udało się stwierdzić, co było przyczyną upadku Witolda Kwiecińskiego. Wstępnie mówi się o utracie panowania nad sterownością obsługiwanego sprzętu latającego, a nie winie samego sprzętu, chociaż tej możliwości nie da się jeszcze wykluczyć. Mężczyzna zginął na miejscu i po krótkim czasie rozpoznano w nim Witolda Kwiecińskiego. Kilkanaście dni temu Witold odniósł wielki sukces w Armenii. Zdobył I miejsce w indywidualnym "kata", a także I miejsce w "kumite" drużynowym. Żona popularnego polskiego piłkarza, a prywatnie bliska przyjaciółka zmarłego mężczyzny, Anna Lewandowska wstawiła na swój profil na Instagramie krótki film poświęcony Witoldowi. "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" zacytowała jeden z najpiękniejszych wersów wiersza Jana Twardowskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS zbezcześcił papieża Jana Pawła II? Szokujące zachowanie polityków
  2. Wstrząsające wyznanie polskiego aktora. Nie chce już tego ukrywać
  3. Gwiazda "Na dobre i na złe" skrywa mroczny sekret. Nie ujawniła tego nikomu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News