Nie żyje wybitny, polski profesor

Nie żyje wybitny, polski profesor

Śmierć wybitnej jednostki zawsze boli wiele osób i jest naprawdę dużą stratą. Tak jak w przypadku tego polskiego profesora. Nie żyje człowiek, którego podziwiał naukowy świat.

- Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł prof. Miłowit Kuniński, prezes OMP. Wspaniały, mądry człowiek. R.I.P. - czytamy na profilu Ośrodka Myśli Politycznej.

Nie żyje prof. Miłowit Kuniński

Był historykiem filozofii i filozofem politycznym. Był także profesorem  Zakładu Historii Filozofii w Instytucie Filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2002-2008 był także profesorem WSB-NLU w Nowym Sączu. O tym, że profesor nie żyje poinformował Ośrodek Myśli Politycznej, Kuniński od 2005 roku był jego prezesem. W swoich pracach koncentrował się na filozofii nowożytnej i współczesnej. Często był uczestnikiem międzynarodowych konferencji historyczno-filozoficznych, a czasem był ich organizatorem. Jego zgon jest niepowetowaną stratą dla środowiska naukowego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
  2. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
  3. Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania
  4. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
  5. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
Źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News