Jeleń zaatakował, mężczyzna nie żyje. Kobieta walczy o życie

Jeleń zaatakował, mężczyzna nie żyje. Kobieta walczy o życie Źródło: Fot. Pixabay.com/Klaas Huizenga

Nie żyje mężczyzna, którego zaatakowało jedno z groźniejszych zwierząt żyjących w lesie. Jeleń, który niespodziewanie wyskoczył z zarośli, zaatakował jego i jego żonę. To spowodowało tragedię, która skończyła się natychmiastowym przewiezieniem kobiety do szpitala. Doznała strasznych obrażeń - zwierzę pogruchotało jej kości.

Nie żyje mężczyzna, który ze swoją żoną przechadzał się po jednej z posiadłości znajdującej się na terenie stanu Victoria (Australia). Spacerowali oni po terenie oddalonym od centralnej części miasta, gdzie od czasu do czasu pojawiały się dzikie zwierzęta. Tym razem napotkali jelenia, który nie był nastawiony przyjaźnie do ludzi. Ważące kilkaset kilogramów zwierzę zaatakowało parę, co zakończyło się straszną tragedią.

Nie żyje mężczyzna, który został zaatakowany przez rozwścieczonego jelenia

W australijskiej Victorii pewien mężczyzna postanowił razem z żoną odwiedzić tajemniczą lokalizację, która znajdowała się na północnych terenach wymienionego stanu. Podczas przechadzki nagle natknęli się na jelenia, który wyskoczył z zarośli i od razu zaatakował parę. Nie mieli oni czasu na to, aby w porę zareagować. Rozpędzone zwierzę dosłownie rozniosło ich ciała, które następnie z impetem wylądowały na twardej nawierzchni.

W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna natychmiast zmarł. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce, próbowali mu udzielić pomocy, lecz bezskutecznie. Na pokład karetki zabrano więc kobietę, która z pogruchotanymi nogami i czaszką trafiła do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego typu sytuacja, choć jest sama w sobie tragiczna, ma też drugie dno, bowiem mieszkańcy oburzeni są zachowaniem niektórych środowisk walczących na rzecz jeleni. Według nich zwierzęta te nie stanowią zagrożenia dla ludzi. Tymczasem mieszkańcy Australii niejednokrotnie doświadczyli już natarcia ze strony jelenia, bowiem zwierzęta te często atakują znienacka przechodniów, a także taranują ich samochody, gdy przejeżdżając przez zalesione tereny niejako wkraczają na ich teren.

 - Ojej, czyli natura nie jest taka piękna i delikatna, jak to myślą co poniektóre "ameby umysłowe"? No, kto by się spodziewał, że zwierze ważące kilka razy więcej niż człowiek może być groźne i zabić, a przecież "Bambi" był taki słodki i kochany... - drwi sobie jeden z użytkowników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News