Tragiczna kolacja w Wielkopolsce
Pixabay - @buffetcrush
Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2019

Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

Nie żyje mężczyzna, którego próbowano ratować przez ostatnie godziny. Przyczyny jego śmierci są wyjątkowo przerażające, bo mogłoby się wydawać, że nie groziło mu nic strasznego. Służby rozkładają ręce, bo taki dramat trudno było przewidzieć.

Nie żyje mężczyzna, który nie skarżył się na poważne problemy zdrowotne. Nikt nie przewidywał, że może cierpieć na jakąkolwiek straszną chorobę, do tej pory nie mógł narzekać na swoje zdrowie. Wydawało się, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak musiał zmierzyć się z poważnym problemem, w wyniku którego stracił życie. Do dziś lekarze zastanawiają się, czy dało się uratować zmarłego przed tak strasznym losem.

Zapewne nigdy nie dowiemy się, czy można było zapobiec tak strasznej historii, jednak dziś pozostaje to już tylko w sferze rozmyślań. Rano mężczyzna nie myślał, że może narzekać na jakiekolwiek problemy zdrowotne, nikt nie domyślał się, że może dojść do tragedii. Nawet szybka interwencja służb nie przyniosła pomocy. Było już zbyt późno, by liczyć na skuteczną interwencję.

Sensacja w Tańcu z gwiazdamiSensacja w Tańcu z Gwiazdami. Faworytka wyrzucona z programu!Czytaj dalej

Nie żyje mieszkaniec Pleszewa

Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się o strasznym zdarzeniu, do którego doszło dziś pod Pleszewem w województwie wielkopolskim. Jeden z tamtejszych lokali cieszy się sporym zainteresowaniem, a właściciele mogą liczyć na dużą liczbę klientów każdego dnia. Nie spodziewali się oni, że jeden z odwiedzających będzie cierpiał po wizycie w restauracji.

W trakcie jedzenia kolacji mężczyznę złapał nagły atak kaszlu, który nie dawał mu spokoju. Zmarły chciał zachować się zgodnie z zasadami dobrego wychowania i odszedł od stołu, by nie przeszkadzać innym klientom restauracji. Rodzina była jednak zaniepokojona dłuższą nieobecnością 47-latka, w związku z czym rozpoczęły się jego poszukiwania.

Po krótkim czasie odnaleziono go w toalecie lokalu, gdzie leżał nieprzytomny. Natychmiast wezwano służby medyczne, jednak nawet one nie były już w stanie naprawić sytuacji. Na miejscu, ku rozpaczy rodziny i wszystkich klientów, stwierdzono zgon mężczyzny. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci, choć pojawiły się już pierwsze podejrzenia.

Nie żyje klient restauracji pod Pleszewem

Mężczyzna nie żyje. Sprawa długo nie doczekała się ostatecznego wyjaśnienia, jednak pojawiły się podejrzenia ze strony klientów lokalu. Świadkowie twierdzili, że być może było to spowodowane uczuleniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Sekcja zwłok wyjaśniła, że do wszystkiego doszło na skutek wypadku. Okazało się, że mężczyzna zmarł przez zachłyśnięcie kawałkiem jedzenia. Trudno było więc przewidzieć taką tragedię, która mogła przytrafić się każdemu z nas. Przykład zmarłego mężczyzny przypomina, że warto pamiętać o spokojnym spożywaniu posiłków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

źródło: O2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News