Matka nie żyje, ojciec w śpiączce. Horror kilkuletnich dziewczynek ze Szczytnej

Matka nie żyje, ojciec w śpiączce. Horror kilkuletnich dziewczynek ze Szczytnej Źródło: zdjęcie podglądowe/Pixabay/Annie Spratt

Nie żyje matka kilkuletnich córek, a ojciec leży w śpiączce. Koszmar, jaki przeżyły dziewczynki ze Szczytnej jest przerażający nawet dla dorosłych. To, co zobaczyły jeszcze na długo pozostanie w ich pamięci. Mieszkańcy wsi są zdruzgotani.

Nie żyje kobieta, Małgorzata K., a jej mąż wylądował w szpitalu. Obecnie jest w śpiączce. Dziewczynki zostały same z tragedią, jaka rozegrała się na ich oczach. Przeżyły prawdziwy horror, który z pewnością odcisnął na nich bolesne piętno. Co takiego wydarzyło się w Szczytnej?

Kobieta nie żyje, mężczyzna jest w śpiączce. Dramat rozegrał się na oczach dzieci

Do tragicznych wydarzeń doszło w Szczytnej, w województwie dolnośląskim. W sobotę 16 marca dwie małe dziewczynki usłyszały kłótnie rodziców. Postanowiły sprawdzić, co się dzieje i czemu dorośli sa agresywni. Przerażone tym, co zastały, szybko wezwały policję. Funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia.

Przybyli na miejsce policjanci zastali pokój cały umazany krwią. Na podłodze leżały dwa ciała, Małgorzaty K. oraz jej męża, Macieja. Kobieta miała poderżnięte gardło, a jej ciało pokrywały liczne rany cięte, w tym na rękach i twarzy. Mężczyzna również odniósł obrażenia, stracił przytomność. Okazało się, ze matka dziewczynek nie żyje. Maciej natomiast został przewieziony do szpitala, gdzie uratowano mu życie. Obecnie znajduje się w śpiączce.

Dramat dzieci w Szczytnej wstrząsnął mieszkańcami. Nikt nie spodziewał się tragedii

Prokuratura podejrzewa, że zna prawdopodobny przebieg zdarzeń. Dokładny powód kłótni małżonków nie jest znany, ale przypuszcza się, ze mogło chodzić o zazdrość Macieja. Mężczyzna mógł podejrzewać żonę o zdradę i w trakcie awantury poderżnął jej gardło. Sam próbował potem popełnić samobójstwo. Inna teoria głosi, że mężczyzna od lat zmagał się z depresją, która ostatecznie wzięła górę. Ojciec dziewczynek załamał się, zamordował żonę i chciał zabić siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkańcy szczytnej są zdruzgotani tą sytuacją. Nikt z nich nie podejrzewał, że rodzina K. ma jakiekolwiek problemy. Zawsze byli bardzo szanowani, a szczególną sympatią cieszyła się Małgorzata.

- Nie wierzę, że to wszystko się wydarzyło. To była spokojna rodzina. Gosia pracowała jako nauczycielka angielskiego, a Maciej prowadził biznes. Nigdy nie widziałam, żeby się kłócili. To straszna tragedia - mówi sąsiadka małżeństwa.

Najbardziej jednak w tej sytuacji cierpią dziewczynki. Ich matka nie żyje, a ojciec po wybudzeniu się ze śpiączki zostanie oskarżony o popełnienie morderstwa.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKOIO.PL:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Ewa Lemańska była gwiazdą Janosika. Marzyli o niej wszyscy mężczyźni
  3. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  4. Przełomowy moment w życiu Wiśniewskich. Dominika podjęła zdecydowane kroki
  5. Księżna Diana ostrzegła swojego syna. Chodzi o Meghan

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News