Nie żyje Martyniak. Tragiczna śmierć gwiazdy

Nie żyje Martyniak. Tragiczna śmierć gwiazdy Źródło: fot. pxhere.com

Doszło do prawdziwej tragedii, w wyniku której zginęła młoda gwiazda. Błyskotliwa kariera Martyniaka została brutalnie przerwana przez makabryczny wypadek na ulicach Rzymu. Martyniak nie przeżył, dwie osoby trafiły do szpitala, a lekarze walczą o ich życie. 

W niedzielę w godzinach porannych doszło do tragicznego wypadku w Rzymie. Młody polski piłkarz halowy Simone Martyniak pomimo błyskawicznej pomocy ratowników zmarł. Jego dwóch kolegów walczy o życie w szpitalu. Cały Rzym jest wstrząśnięty nagłą śmiercią młodego chłopaka. Jego bliscy cały czas nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Nie żyje Simone Martyniak

Do wypadku doszło na Ponte Marconi, doszło do zderzenia czołowego z samochodem. Chłopcy poruszali się na skuterze, siła uderzenia była tak silna, że zostali odrzuceni na kilka metrów. Pomimo bardzo szybkiej pomocy ratowników 18-letni Simone Martyniak zmarł. Całą jego rodzina, jak i przyjaciele ze szkoły i klub, w którym grał, pogrążyli się w głębokiej żałobie. Władze szkoły, do której uczęszczał, gdy tylko dowiedziały się o tragedii, uczciły jego pamięć 10 minutami ciszy podczas zajęć. Również jego koledzy z klubu Lazio Rzym pożegnali swojego przyjaciela w bardzo wzruszających słowach. - Takim chcemy Cię zapamiętać. Blond anioła z uśmiechem na twarzy. W takich chwilach brakuje słów. Jest tylko rozpacz, szok i olbrzymi smutek. Są rzeczy, których nie można zaakceptować ani zrozumieć. To właśnie jedna z nich - napisali (tłumaczenie z fakt24.pl). W sierpniu Martyniak obchodziłby swoje 19 urodziny, miał całe życie przed sobą. Był bardzo utalentowanym i obiecującym sportowcem. Jego nagła śmierć zaskoczyła wszystkich, odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie. Cała stolica Włoch jest poruszona tragedią, jaka miała miejsce.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Córka Kaczyńskiej pod ostrzałem! O jej wyczynach mówi cała Polska
  2. Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie
  3. Nie żyje mistrz Polski. Był dumą naszego kraju
źródło: viva.pl
Następny artykuł