11022888_1546117885643114_66273583_n
Wiadomości Pikio - 8 Września 2018

Nie żyje legendarny muzyk. Jego nagła śmierć wstrząsnęła fanami

Muzycznym światem wstrząsnęła właśnie informacja o śmierci jednego z najpopularniejszych raperów ostatnich lat. Jak donosi serwis TMZ, nie żyje Mac Miller, a właściwie Malcolm McCormick. Uwielbiany przez miliony fanów gwiazdor miał jedynie 26 lat.

Opinia publiczna znała Mac Millera z takich hitów jak "Donald Trump", "Dang!", czy też "Weekend". Raper koncertował na całym świecie, nagrywał kolejne płyty, zdobywał ogromne rzesze fanów. Jego ostatni krążek pod tytułem "Swimming" wyszedł w tym roku ku radości licznych sympatyków, którzy nie spodziewali się nadchodzącej tragedii. Warto przypomnieć, że polscy słuchacze także mogli zobaczyć muzyka na żywo w zeszłym roku, podczas koncertu w ramach Open'er Festival, którego był gwiazdą.

Nie żyje Mac Miller

Przez długi czas głośno było o jego związku z Arianą Grande, którą niektórzy fani obwiniają o śmierć gwiazdora, gdyż miała go ponoć porzucić w bardzo trudnym momencie. Jak się bowiem okazało, przyczyną odejścia Mac Millera było przedawkowanie. Od lat zmagał się z nałogiem, o którym otwarcie mówił. Sama Grande wielokrotnie tłumaczyła się, że starała się dbać o byłego chłopaka, jednak nie mogła żyć jak jego opiekunka. Ostatecznie zakończyła więc związek, nazywając go "toksycznym". Dziś nie odniosła się jeszcze do dramatycznych doniesień mediów.

Jak zmarł Mac Miller?

Wciąż nie znamy szczegółów odejścia 26-letniego rapera. Wiadomo jedynie, że został znaleziony martwy dziś, w godzinach wieczornych. Do jego rodziny spływają obecnie kondolencje z całego świata, jednak nikt z jego bliskich oraz przyjaciół nie skomentował jeszcze tragicznych doniesień.

Kim był Mac Miller?

Malcolm McCormick urodził się 19 stycznia 1992 roku w Pittsburghu. W pierwszą solową trasę koncertową wyruszył w 2010 roku. Właśnie ten okres okazał się przełomem w jego karierze. Mac Millera cenili zarówno fani, jak i krytycy. Nagrywał m.in. z Kendrickiem Lamarem, Wizem Khalifą, czy też ScHoolboy Q.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVP według internautów ma dom jak skansen. Fani są zdumieni
  2. Wstrząsające słowa córki Millera Juniora. Dostaje pogróżki
  3. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
ZAMIANA
George MichaelŚwiatowe legendy muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasieCzytaj dalej
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News