Nie żyje Mac Miller. Jego rodzina wydała oficjalne oświadczenie

Nie żyje Mac Miller. Jego rodzina wydała oficjalne oświadczenie Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=y-1Sz56n9uE

Mac Miller koncertował na całym świecie. Był jedną z najbardziej popularnych światowych gwiazd. Niespełna 26-letni muzyk został znaleziony martwy wczoraj w swoim domu w San Fernando. Jego rodzina wydała wzruszające oświadczenie.

Mac Miller prawdopodobnie przedawkował narkotyki. Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, autor utworów "Dang!" czy "The Way" nagranego z Arianą Grande, był uwielbiany przez fanów na całym świecie. Koledzy z branży i postaci pop-kultury wysyłają kondolencje rodzinie młodego twórcy. Ta wydała oficjalne oświadczenie, w którym emocjonalnie podsumowuje trudną sytuację.

Mac Miller nie żyje. Co napisała rodzina rapera w oświadczeniu?

Śmierć młodego muzyka zaskoczyła wszystkich. Media uważnie analizują ostatnie miesiące życia Mac Millera. Przypominają o burzliwym związku z piosenkarką Arianą Grandę. Para zaczęła się spotykać dwa lata temu, zaś przed czterema miesiącami kobieta postanowiła zakończyć ich relację. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, ich związek był toksyczny, głównie ze względu na narkotyki. Teraz cały świat przygląda się młodej wokalistce. Grande, wyłączyła możliwość komentowania jej zdjęć na Instagramie. Podobno bezpośrednią przyczyną było atakowanie jej i obwinianie za śmierć rapera. Spekulacje mediów na chwilę uspokoiło oświadczenie rodziny rapera, która nie mogła już znieść domniemań i burzliwych dyskusji na temat przyczyn śmierci. - Malcolm McCormick, znany i uwielbiany przez swoich fanów jako Mac Miller, zmarł tragicznie w wieku 26 lat. Był jasnym światłem tego świata dla swojej rodziny, przyjaciół i fanów. Dziękujemy za modlitwę, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Na razie nie ma żadnych szczegółów dotyczących przyczyn jego śmierci - czytamy w oficjalnym przekazie najbliższych. Kondolencje rodzinie złożyli m.in.: Chance the Rapper, Shawn Mendes, J Cole, Macklemore. Niepotwierdzoną przyczyną śmierci mężczyzny jest przedawkowanie narkotyków. Nie wiadomo, co o tej sytuacji sądzi Ariana Grande, która wycofała się chwilowo z życia publicznego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani "Na dobre i na złe" w żałobie. Tragiczna śmierć uwielbianego bohatera
  2. Miał 9 lat. Popełnił samobójstwo, powód jest przerażający
  3. Polski aktor znaleziony na ulicy, wił się jak po narkotykach. "Wyglądasz jak c**l w d**ę r****ny"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News