Nie żyje młody, polski artysta. Od dwóch miesięcy walczył o życie, koszmar

Nie żyje młody, polski artysta. Od dwóch miesięcy walczył o życie, koszmar

Łukasz Brzozowy był jednym z najzdolniejszych filmowców młodego pokolenia. 32-letni artysta zmarł niestety po dwumiesięcznej walce o życie w szpitalu. Filmowy świat pogrążył się w ogromnej żałobie.

Niecałe dwa miesiące temu bliscy Brzozowego poinformowali o jego poważnym wypadku. Artysta miał przejść operację, która ostatecznie nie uratowała mu niestety życia. - Kochani, Łukasz potrzebuje naszej pomocy. Miał bardzo poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym. Przesyłajcie mu dobre życzenia, energię, czarujcie, módlcie, co kto może, żeby z nami został! Ważne! Prośba od szpitala. Potrzebna jest krew dla Łukasza. Dużo krwi. Dowolnej grupy. Proszę was wszystkich, każdego z osobna, zdrowych i silnych przyjaciół o oddanie krwi na nazwisko Łukasz Brzozowy (leży w szpitalu Czerniakowskim) na Saskiej Kępie lub innej stacji krwiodawstwa. Dziękujemy!!!! - pisali 18 czerwca najbliżsi filmowca.

Łukasz Brzozowy nie żyje

Dziś do mediów dotarły jednak niestety informacje na temat jego śmierci. Przekazał je za pośrednictwem Facebooka niezwykle znany krajowy aktor, Wiktor Zborowski. - Dziś odszedł Łukasz Brzozowy. Filmowiec. Bardzo młodo. Strasznie smutno. Żegnaj, Łukaszu - czytamy w emocjonalnym wpisie artysty.

Kim był Łukasz Brzozowy?

Brzozowy współpracował z najlepszymi polskimi reżyserami. Jako technik cyfrowego obrazu oraz asystent operatora kamery brał udział w produkcji takich filmów jak "Pokot" Agnieszki Holland, czy też "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Do rodziny Brzozowego spływają obecnie kondolencje z różnych zakątków kraju. My także oczywiście się do nich dołączamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tuż po śmierci w domu Kory stało się coś strasznego. Nikt o tym nie mówił
  2. Główny aktor odchodzi z M jak Miłość! Jego ostatnia scena wzrusza do łez
  3. B. żona Wiśniewskiego chciała się zabić. Dramat
  4. Małgorzata Rozenek jest zdruzgotana! „Radosław oświadczył, że ją zostawia”
  5. Zmarł aktor znany z seriali „Samo życie”, „Plebania”, „Czas honoru”. Żona przerwała milczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News