Nie żyje legendarny polski aktor. Grał w niemal wszystkich hitach

Nie żyje legendarny polski aktor. Grał w niemal wszystkich hitach

To prawdziwa tragedia. Po długiej chorobie zmarł jeden z najbardziej znanych aktorów. Grał w niemal wszystkich polskich hitach, takich jak „Alternatywy 4", „C.K. Dezerterzy” „07 zgłoś się” czy „Plebania”. Marek Frąckowiak od kilku lat ciężko chorował. Wiadomość o jego śmierci podał aktor Łukasz Płoszajski, który grał z Frąckowiakiem w „Pierwszej miłości”.

Od 2013 roku Frąckowiak chorował na raka kręgosłupa, a przez pewien czas nawet poruszał się na wózku. Po przeprowadzonej operacji wydawało się, że wygrał z nowotworem. - Trochę gipsu wlano mi do kręgów, druty kobaltowe mnie usztywniają. Kiedy wiem, że będę musiał podbiec, schylać się, zakładam na tułów stabilizator. Stopień bólu od drętwoty do uciążliwego mam wpisany w życiorys do końca - mówił aktor w jednym z wywiadów.

Gdy wydawało się, że po usunięciu złośliwego guza Marek Frąckowiak jest już zdrowy, nastąpił nawrót choroby. U aktora w 2014 roku stwierdzono przerzuty. Teraz jest już pewne, że Frąckowiak przegrał walkę z rakiem

O śmierci aktora poinformował Łukasz Płoszajski.

- Znowu straciłem kolegę . poznaliśmy się na planie serialu . często spotykaliśmy się gdzieś w locie . pamiętam Twój uśmiech i głos . byłeś dobrym , wesołym , wrażliwym człowiekiem . uśmiecham się dziś w Twoją stronę . dziękuje . żegnaj Marku - napisał aktor na Facebooku (pisownia oryginalna).
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News