Nie żyje legendarny aktor "M jak Miłość", "Złotopolskich", "Usta Usta", "Niani" i innych

Nie żyje legendarny aktor "M jak Miłość", "Złotopolskich", "Usta Usta", "Niani" i innych

Do mediów dotarła właśnie niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Brzeski - polski kompozytor, wokalista oraz aktor, który pojawiał się między innymi w kultowych już produkcjach stacji TVP. Artysta odszedł w wieku 68 lat.

Brzeski był bez wątpienia człowiekiem wielu talentów. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Teatralną, która otworzyła mu drzwi do wielu ról filmowych oraz telewizyjnych. Pojawiał się więc w takich serialach, jak "Złotopolscy", "Niania", "Czas honoru", czy też "M jak miłość".

Nie żyje gwiazdor znany z produkcji TVP

Poza tym artysta chętnie komponował. Pisał także piosenki, które śpiewały później wielkie gwiazdy, w tym Maryla Rodowicz. - Z ogromnym żalem informuję, że 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI, jeden z wybitnych polskich poetów piosenki, związany z festiwalem OPPA od jego powstania. Uprzejmie proszę o udostępnianie tej smutnej wiadomości. O dacie i miejscu pogrzebu zawiadomię niebawem - poinformował na swym koncie na Facebooku poeta Piotr Bakal.

Reakcja wiernych sympatyków aktora

Fani artysty pogrążyli się w głębokiej żałobie. My także dołączamy się więc do szczerych kondolencji oraz słów wsparcia wobec rodziny zmarłego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami
  2. Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek
  3. Ewa Bem zakończyła karierę?! Przerwano spekulacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News