Do mediów dotarła właśnie niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Brzeski – polski kompozytor, wokalista oraz aktor, który pojawiał się między innymi w kultowych już produkcjach stacji TVP. Artysta odszedł w wieku 68 lat.

Brzeski był bez wątpienia człowiekiem wielu talentów. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Teatralną, która otworzyła mu drzwi do wielu ról filmowych oraz telewizyjnych. Pojawiał się więc w takich serialach, jak „Złotopolscy”, „Niania”, „Czas honoru”, czy też „M jak miłość”.

Nie żyje gwiazdor znany z produkcji TVP

Poza tym artysta chętnie komponował. Pisał także piosenki, które śpiewały później wielkie gwiazdy, w tym Maryla Rodowicz.

– Z ogromnym żalem informuję, że 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI, jeden z wybitnych polskich poetów piosenki, związany z festiwalem OPPA od jego powstania. Uprzejmie proszę o udostępnianie tej smutnej wiadomości. O dacie i miejscu pogrzebu zawiadomię niebawem – poinformował na swym koncie na Facebooku poeta Piotr Bakal.

Reakcja wiernych sympatyków aktora

Fani artysty pogrążyli się w głębokiej żałobie. My także dołączamy się więc do szczerych kondolencji oraz słów wsparcia wobec rodziny zmarłego.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami
  2. Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek
  3. Ewa Bem zakończyła karierę?! Przerwano spekulacje

Czy byłeś fanem wyjątkowego talentu Andrzeja Brzeskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające


Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]

Zobacz również