Nie żyje legenda kina. Kochaliśmy filmy z jej udziałem

Nie żyje legenda kina. Kochaliśmy filmy z jej udziałem Źródło: pixabay/alicja/

Nie żyje aktorka, którą kochały miliony. Dla świata filmowego jest to wielka strata, z którą ciężko będzie się pogodzić. Przez lata kariery nagromadziła rzeszę prawdziwych fanów.

Nie żyje prawdziwa gwiazda kina. Przez swój talent i osobowość zyskała ogromną sławę i zyskała rzeszę najprawdziwszych fanów. Nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak nagle. Jest to ogromna strata nie tylko dla jej rodziny, ale i dla świata filmowego. 

Nie żyje wielka gwiazda 

Miała dopiero 70 lat i odeszła bardzo niespodziewanie. O jej śmierci poinformował przedstawiciel rodziny. Georgia Engel była niezwykle utalentowana aktorką, którą z wielką przyjemnością oglądało się na kinowym ekranie. Jej wyjątkowa uroda sprawiała, że miliony ludzi nie byli w stanie oderwać od niej wzroku. 

Zdaniem Betty White, amerykańska aktorka była wyjątkową osobą. Niezwykle pogodna, pełna życia, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.  

W jakich produkcjach mogliśmy podziwiać Amerykankę? 

W Polsce Georgia znana jest między innymi z serialu "Świat pana trenera". Za tę rolę pokochali ją miliony. Wielką sławę przyniosła jej również rola Margot w filmie "Odlot", który był debiutem aktorki. 

Georgia Engel wspinała się po szczeblach swojej kariery, zyskując coraz więcej uznań i fanów. Występowała w teatrze, w serialach i filmach. Scena brodwayowska również nie była ją obce, gdzie radziła sobie świetnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co było przyczyną śmierci aktorki?

Przyczyny śmierci aktorki nie są znane. Rodzina Engel zdaje się nie chcieć dzielić się tak prywatnymi kwestiami., więc wszystkim fanom aktorki pozostaje to uszanować. 

Jedynie przedstawiciel rodziny Georgi Engel, że ta nie konsultowała się z żadnymi lekarzami. Wychodzi zatem na to, że gwiazda nie była na nic chora bądź zrezygnowała z lecenia. Ci, którzy chcieliby powspominać czasy, w których aktorka była jedną z najchętniej rozchwytywanych gwiazd, mogą powrócić do produkcji, w których ta zagościła. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos
  4. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  5. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  6. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca

Źródło: WP

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News