Podczas ligowego meczu doszło do tragicznego wypadku. Bramkarz i legenda drużyny próbując wybić piłkę wpadł na kolegę z drużyny. Początkowo nic nie zapowiadało jednak tragedii. 38-latek był oszołomiony ale przytomny. 

Była końcówka pierwszej połowy, atakowała drużyna przyjezdna. Z napastnikiem rywali ramie w ramie walczył obrońca Ramon Rodrigues. Groźnej akcji próbował zapobiec też Choirul Huda. 38-letniemu bramkarzowi, Choirulowi Huda nie udało się chwycić piłki, po czym zderzył się z kolegą, który niefortunnie trafił go nogą w klatkę piersiową.

Huda po zderzeniu z kolegą nagle zasłabł i został ściągnięty z boiska. Sztab medyczny próbował go reanimować na stadionie, skąd następnie przewieziono go do szpitala Lamongan, na oddział intensywnej terapii. Jego koledzy, po ostatnim gwizdku wygranego przez nich 2-0 meczu, udali się natychmiast do szpitala.

Niestety jednak obrażenia głowy i szyi sprawiły, iż bramkarz przestał oddychać i doszło do zatrzymania akcji serca. Chwilę po przewiezieniu go do szpitala, Choirul Huda zmarł.

...

Zobacz również

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]