Nie żyje kobieta licząca głosy w jednym z warszawskich lokali wyborczych. Do tragedii doszło w trakcie procesu wyborczego. Policja potwierdziła zdarzenie, które dogłębnie wstrząsnęło wszystkimi Polakami.

Nie żyje kobieta, która była członkiem komisji obwodowej. Do tragedii doszło w jednym z warszawskich lokali wyborczych. Wybory samorządowe odbywały się w niedzielę w całej Polsce, a zaangażowanych w ich organizację były tysiące osób.

Po zakończeniu ciszy wyborczej rozpoczęło się publikowanie coraz to nowszych sondaży oraz danych dotyczących frekwencji i wyników. Wszyscy Polacy z niepokojem czekali na oficjalne ogłoszenie wyników, tymczasem krajem wstrząsnęła ogromna tragedia, która może opóźnić ogłoszenie zwycięzców.

Nie żyje kobieta licząca głosy

Nie żyje kobieta, która była członkiem komisji obwodowej w jednym z lokali wyborczych na warszawskim Mokotowie. Jak podaje tvn24.pl, do tragedii doszło w budynku przy ulicy Chocimskiej 5.

– O godzinie 3.40 otrzymaliśmy zgłoszenie. Zmarła kobieta, która zasiadała w składzie komisji. Miała 66 lat – informuje Rober Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

Jak wynika z podanych informacji, sprawą zajęła się już prokuratura, ma zostać również przeprowadzona sekcja zwłok, a policja będzie wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tragedia wstrząsnęła również Polakami, którzy z niepokojem czekają na ogłoszenie oficjalnych wyników wyborów samorządowych. Do tej pory nie podano jeszcze informacji czy zdarzenie będzie miało jakiś wpływ na termin opublikowania wyników, lecz jak podaje reporter tvnwarszawa.pl, po zjawieniu się na miejscu zdarzenia w poniedziałkowy poranek usłyszał od ochroniarza, że komisja pracuje nadal.

Kiedy będą wyniki wyborów samorządowych?

Wszystkie dotychczasowe wyniki raportów oraz szczątkowe dane przygotować mają Polaków i polityków przed oficjalnymi wynikami wyborów samorządowych, na które przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 najgorszych piosenek wyborczych w dziejach Polski [ZDJĘCIA]

– Wyniki wyborów samorządowych mogą być znane we wtorek lub środę, a może nawet w czwartek – przewidywał na konferencji zastępca przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej sędzia Wiesław Kozielewicz.

Pojawiło się także wiele głosów zapowiadających zdecydowanie szybsze rozwiązanie, jednak wciąż nikt nie ma pewności. Mimo to są już wymieniane miasta, w których sprawujący do tej pory władzę politycy prawdopodobnie pozostaną na stanowiskach. Taka sytuacja ma miejsce m.in. w Gliwicach, gdzie rekordowo dużym poparciem (ponad 70%) cieszyć się może Zygmunt Frankiewicz, Rybniku, Jaworznie czy Katowicach, gdzie od dawna mówiło się o kolejnej wygranej Marcina Krupy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Właśnie ujawniono najnowsze dane po wyborach. Wielu z Was nie będzie zadowolonych
  2. Żona Trzaskowskiego straci pracę przez jego zwycięstwo. Kobieta nie jest zadowolona
  3. Widzowie TVP żyją w innej rzeczywistości. Porażka PiS-u na wyborach ocenzurowana
  4. Ile zarabia Agnieszka Kaczorowska? Zarobki ma wręcz kolosalne
  5. JAMNIK POD TWOIM DACHEM? NIEBEZPIECZNY I GŁUPI POMYSŁ, MAMY DOWODY

Bawią do łez! Najgorsze polskie plakaty wyborcze wszech czasów

ŹRÓDŁOtvn24.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.