Śledziły go 2 miliony osób. Nie żyje jeden z najpopularniejszych youtuberów

Śledziły go 2 miliony osób. Nie żyje jeden z najpopularniejszych youtuberów

Dla wszystkich jego fanów to ogromna strata i strasznie smutna wiadomość. Nie żyje jeden z najpopularniejszych youtuberów. Jego widownia liczyła ok. 2 milionów osób. Wszystkie nie mogą w to uwierzyć.

Nie żyje John Bain, jeden z najpopularniejszych twórców na serwisie Youtube. Mężczyzna przegrał nierówną walkę z rakiem jelita. Miał jedynie 33 lata, o jego odejściu poinformowała fanów jego żona. - Jestem bardziej przytłoczona żalem, którego nie mogę wyrazić – napisała w internecie małżonka Johna Baina. Do informacji dołączyła wiersz, który zadedykowała zmarłemu ukochanemu.

Nie żyje gwiazda YouTube

John Bain na Youtube był jednym z najbardziej rozpoznawalnych krytyków gier. Dla 2 milionów użytkowników, którzy go śledzili, to naprawdę niepowetowana strata. Krytyk zachorował na raka w 2014 roku. Najpierw przeszedł roczną chemioterapię, po której wydawało się, że wyzdrowieje. Niestety, w 2015 roku pojawiły się przerzuty do wątroby. Twórca ostatecznie wycofał się z krytyki gier po hospitalizacji w połowie kwietnia 2018 roku, by poświęcić pozostały mu czas w zupełności żonie oraz synowi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda TVP bezlitośnie o Kożuchowskiej. ,,Szkoda mi jej”
  2. Protestujący w Sejmie się poddają. Wydali oświadczenie
  3. 2 lata po śmierci ujawniono: Marię Czubaszek zniszczyła przerażająca choroba
  4. Duda się popisał! Fotograf prezydenta ujawnia wyjątkowe zdjęcie
  5. Tysiące mogą stracić 500 plus i 300 plus! Łatwo to przeoczyć
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News