To przykry dzień dla Polaków. Nie żyje Jarosław Wojczuk

To przykry dzień dla Polaków. Nie żyje Jarosław Wojczuk Źródło: Fot. Pixabay.com/MartisFoksu

Nie żyje Jarosław Wojczuk. Właśnie w mediach pojawiła się przerażająca informacja, która wstrząsnęła całym naszym krajem. To niezwykle smutny dzień dla Polaków.

Nie żyje Jarosław Wojczuk. W mediach właśnie pojawiła się wstrząsająca informacja, w którą wciąż nie mogą uwierzyć tysiące Polaków. To niesamowicie przykry dzień dla naszego kraju, który już na zawsze pozostanie w pamięci niejednego. 

Ten fantastyczny człowiek sprawił, że świat polskiego sportu zmienił się na zawsze. Informacja, zgodnie z którą Jarosław Wojczuk nie żyje, opublikowana została właśnie przez Radio Gorzów. Zmarły był genialnym siatkarzem, sportowcem oraz idolem milionów Polaków. Ten przykry dzień zapisze się w historii sportu czarnymi literami. 

Wstrząsające doniesienia mediów. Nie żyje Jarosław Wojczuk

Właśnie w mediach pojawiła się wstrząsająca informacja, w którą ciężko uwierzyć. Zgodnie z opublikowaną przez Radio Gorzów, Jarosław Wojczuk nie żyje. Odszedł z tego świata w wieku zaledwie 51 lat. 

- Jarosław Wojczuk zawsze miał własne zdanie. Był dobrym, walecznym zawodnikiem, który potrafił poderwać zespół, kiedy mu nie szło. Na boisku był zawsze poukładany, jeśli chodzi o sprawy taktyczne - tak wspominał go w "Gazecie Lubuskiej" Henryk Babij pełniący funkcję dyrektora Stilonu w latach największych sukcesów sportowca, którym przyglądał się cały nasz kraj. 

W czerwcu zmarły skończyłby 52 lata. Dokładna przyczyny jego śmierci jeszcze nie została podana mediom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polska pożegnała legendę polskiej siatkówki

W karierze Wojczuka przełomowy był rok 1997, kiedy udało mu się zdobyć Puchar Polski, co było jego życiowym osiągnięciem. W latach 1999-2000 udało mu się wygrać jeszcze brązowy oraz srebrny medal. Przez kolejne lata często zmieniał ekipy i zobaczyć go mogliśmy w barwach SPS Zduńska Wola, Płomienia Sosnowiec, Jokera Piła, Orła Międzyrzecz czy Górnika Radlin. Jego śmierć wstrząsnęła światem polskiego sportu, a hołd jego pamięci składa wielu sportowców, ludzi związanych z tą branżą oraz fanów w mediach społecznościowych. 

Jarosław Wojczuk jest legendą Stali Stocznia Szczecin, w której rozpoczynał swoją karierę, która już za niedługo powalić miała na kolana cały świat polskiego sportu. W latach 1990-1995 oraz 1996-2001 związał się ze Stilonem Gorzów, w którym odnosił spektakularne sukcesy i gdzie kibicowały mu tysiące Polaków. 

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł