Ogromna żałoba w zespole Bajm. Nie żyje J. Kozidrak

Ogromna żałoba w zespole Bajm. Nie żyje J. Kozidrak Źródło: Fot. Instagram

W wieku 63 lat zmarł założyciel legendarnego zespołu Bajm. Jest to niewiarygodna strata dla wszystkich fanów grupy, która obchodziła jakiś czas temu 50-lecie swojej działalności scenicznej. Beata Kozidrak jest załamana.

Jarosław Kozidrak był założycielem legendarnego zespołu Bajm oraz bratem wokalistki. O śmierci artysty poinformowani zostaliśmy przez oficjalną stronę zespołu na Facebooku. Post o jego śmierci zamieściła Beata Kozidrak oraz Andrzej Pietras.

Nie żyje Jarosław Kozidrak

Muzyk był autorem wielu przebojów zespołu między innymi "Dwa serca Dwa smutki", "Nie ma wody na pustyni" czy " Józek nie daruje Ci tej nocy". Cały zespól i fani są pogrążeni w głębokiej żałobie. Dla wielu "Bajm" bez Jarosława Kozidraka nie będzie już taki sam. Jego twórczość kochały tysiące Polaków. Pod postem informującym o jego śmierci widzimy liczne komentarze załamanych fanów.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w DDTVN

- Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018 r. zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM - Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: "Józek nie daruję Ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" czy "Dwa serca Dwa smutki". Pogrążeni w bólu; Beata Kozidrak, Andrzej Pietras. - czytamy na Facebooku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia ciężarnej Sochy. Śmierć tuż przed narodzinami zawaliła jej świat
  2. Magda Gessler przyłapana! „Oszukała nas”
  3. Wzruszające wyznanie Czerwińskiej. Łzy same płyną do oczu
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News