Nie żyje idol nastolatek. Wstrząsające okoliczności śmierci

Nie żyje idol nastolatek. Wstrząsające okoliczności śmierci

To smutne, gdy w tak młodym wieku tracimy tak zdolnych, utalentowanych ludzi... "On zawsze będzie dla nas światłem. Wspaniała, kochająca i utalentowana dusza" powiedziała rodzina zmarłego 20-latka. Fani pogrążeni są w żałobie. Zmarł idol nastolatek.

Jackson Odell był gwiazdą serialu "The Goldbergs", w którym grał postać Ariego Caldwella. Okoliczności jego śmierci są wstrząsające. Aktor i muzyk znaleziony został martwy w ośrodku trzeźwości w Kalifornii, w którym mieszkał już od jakiegoś czasu. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana, ale policja wykluczyła udział osób trzecich. Zagraniczne media nieoficjalnie podają, że dwudziestoletni gwiazdor popełnił samobójstwo. Uwierzyć w to jednak nie może personel ośrodka, który twierdzi, że Jackson był "na dobrej drodze do szczęśliwego, normalnego życia".

Jackson Odell był na drodze do normalnego życia

Uzależniony od heroiny i alkoholu aktor przeszedł odwyk i właśnie przygotowywał się do normalnego życia. Ośrodek trzeźwości, w którym przebywał przed śmiercią, jest miejscem, które przygotowuje ludzi po odwyku na normalny, naturalny powrót do codzienności. Niestety, Jacksonowi nie dane było zobaczyć się znowu z przyjaciółmi i bliskimi. "Straciliśmy naszego ukochanego syna i brata, Jacksona Odella. Zawsze będzie lśniącym światłem i wspaniałą, kochającą i utalentowaną duszą. Miał o wiele więcej do przekazania. Nasza rodzina zawsze będzie kontynuowała tę prawdę, a naszym życzeniem jest, aby reszta świata, która znała go i kochała, również to zrobiła" napisała rodzina Odella w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze. Jackson Odell wystąpił w takich serialach jak "Jessie", "iCarly" czy "Współczesna rodzina". Jego kariera dopiero się zaczynała, jednak już teraz producenci i reżyserzy wydzieli w nim obiecującego aktora. Jackson był również muzykiem -wydawał amatorskie single, stworzył także ścieżkę dźwiękową do dramatu "Forever my girl". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler przyłapana! "Oszukała nas"
  2. Tragedia ciężarnej Sochy. Śmierć tuż przed narodzinami zawaliła jej świat
  3. Wzruszające wyznanie Czerwińskiej. Łzy same płyną do oczu
  4. Tragedia Lewandowskiej. Nagła śmierć odebrała jej bliską osobę
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News