Nie żyje NAJSŁYNNIEJSZA dziennikarka w historii Polski. Koszmarny dramat
Bartłomiej Chudy - 12 Stycznia 2019

Nie żyje NAJSŁYNNIEJSZA dziennikarka w historii Polski. Koszmarny dramat

Polskie media obiegły właśnie tragiczne informacje. Nie żyje legendarna dziennikarka, która na dobre zapisała się w historii naszego kraju. Jej program oglądała cała Polska. Sposób, w jaki odeszła, jest wyjątkowo przykry. 

Irena Dziedzic była legendarną polską dziennikarką doby PRL, znaną choćby z produkcji "Tele-Echo". O jej śmierci dowiedzieliśmy się przed chwilą. Zaskakujące są kulisy pojawienia się tej informacji. Irena Dziedzic zmarła w ciszy i z dala od medialnego rozgłosu... ponad 2 miesiące temu. O śmierci diwy polskiego dziennikarstwa telewizyjnego poinformował jednak dopiero dziś na Facebooka Andrzej Luter, z miesięcznika "Więź".

Nie żyje Irena Dziedzic

Sama Dziedzic zmarła już 5 listopada 2018 roku. Miała 93 lata. Dzięki wysiłkom bliskich informacja nie pojawiła się w mediach. Informacja ukazała się w mediach na dwa dni przed oficjalnym pogrzebem dziennikarki. Określenie "największa polska gwiazda telewizji" nie są w jej przypadku nadużyciem. Kobieta potrafiła łączyć dziennikarski kunszt z perfekcyjną prezencją. - Była prekursorką telewizyjnych programów "show"; jej "Tele - Echo" oglądała cała Polska, i trzeba przyznać, że jakby porównać jej programy z dzisiejszymi celebryckimi rozmówkami, to widoczna jest przepaść. Wiem, inne były czasy, ale Dziedzic świadomie robiła swój program dla inteligencji. Prowadziła wiele festiwali w Sopocie i Opolu. Była niełatwym człowiekiem, twardym, pewnym siebie; można o niej napisać: "miała charakter!" - napisał Andrzej Luter, który przekazał smutną informację światu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:
Leszek MillerRodzinne tragedie polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Twórczyni pierwszego talk-show

Dziedzic była twórczynią pierwszego polskiego talk-show "Tele - Echo". Wystąpiła także filmach: „Jutro premiera” (1962) i „Polowanie na muchy” (1969). Grała siebie samą w produkcjach filmowych i telewizyjnych, m.in. „Wojna domowa”. Jej pogrzeb odbędzie się już pojutrze, 14 stycznia o godzinie 13 w Laskach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Widok grobu Andrzeja Leppera rozrywa serce! Polityk nie żyje przez establishment III RP?
  4. Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat
Groby znanych PolakówTak wyglądają groby znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News